| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
12/15
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
22.12.2023 00:00 |
22.12.2023 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
12/15
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
22.12.2023 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
22.12.2023 00:00 |
22.12.2023 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
0/1
|
Pravděpodobnostní robotika (NAIL101) |
zkouška |
zimní |
03.01.2024 - Středa |
11:10 |
|
|
32-KTIML |
Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. |
01.01.2024 00:00 |
01.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
1/5
|
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) |
zkouška |
zimní |
04.01.2024 - Čtvrtek |
15:45 |
Malá Strana |
SW1 |
32-KTIML |
Mgr. Martin Pilát, Ph.D. |
04.01.2024 00:00 |
04.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
15/24
|
Výroková a predikátová logika (NAIL062) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Malá Strana |
S301 |
32-KTIML |
RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. |
04.01.2024 10:00 |
04.01.2024 10:00 |
15.12.2023 12:00 |
Also available to students of the English class |
detail |
|
|
7/10
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
05.01.2024 00:00 |
05.01.2024 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
7/10
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
05.01.2024 00:00 |
05.01.2024 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
10/15
|
Výroková a predikátová logika (NAIL062) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Malá Strana |
SW1 |
32-KTIML |
RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. |
08.01.2024 13:00 |
08.01.2024 13:00 |
19.12.2023 20:00 |
Also available to students of the English class |
detail |
|
|
12/20
|
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) |
zkouška |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
15:40 |
Malá Strana |
SW2 |
32-KTIML |
Mgr. Martin Pilát, Ph.D. |
09.01.2024 00:00 |
09.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
6/8
|
Sociální sítě a jejich analýza (NAIL116) |
zkouška |
zimní |
10.01.2024 - Středa |
12:20 |
Malá Strana |
S5 |
32-KTIML |
doc. RNDr. Iveta Mrázová, CSc. |
08.01.2024 23:50 |
08.01.2024 23:50 |
|
detail |
|
|
0/10
|
Booleovské funkce a jejich aplikace (NAIL021) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Malá Strana |
S301 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Ondřej Čepek, Ph.D. |
09.01.2024 20:00 |
09.01.2024 20:00 |
|
oral exam - exam date is for the IPA study program only |
detail |
|
|
16/19
|
Umělá inteligence 1 (NAIL069) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Malá Strana |
S201 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
10.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
|
předtermín |
detail |
|
|
16/19
|
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) |
zkouška |
zimní |
11.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Malá Strana |
S201 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
10.01.2024 00:00 |
11.01.2024 00:00 |
|
předtermín |
detail |
|
|
14/15
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
12.01.2024 00:00 |
12.01.2024 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
14/15
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
12.01.2024 00:00 |
12.01.2024 00:00 |
|
Požadavky ke zkoušce se objeví na stránce přednášky |
detail |
|
|
10/22
|
Umělá inteligence 1 (NAIL069) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Malá Strana |
S6 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
14.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
10/22
|
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
Malá Strana |
S6 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
14.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
6/20
|
Funkcionální programování (NAIL097) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
11:00 |
Malá Strana |
SW1 |
32-KSVI |
Mgr. Vít Šefl |
15.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/32
|
Výroková a predikátová logika (NAIL062) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
13:00 |
Malá Strana |
S1 |
32-KTIML |
RNDr. Jan Hric |
15.01.2024 00:00 |
15.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/6
|
Úvod do robotiky (NAIL028) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
15.01.2024 13:00 |
15.01.2024 13:00 |
|
detail |
|
|
0/6
|
Základy robotiky (NAIL126) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
15.01.2024 13:00 |
15.01.2024 13:00 |
|
detail |
|
|
0/6
|
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
15.01.2024 13:00 |
15.01.2024 13:00 |
|
detail |
|
|
4/22
|
Umělá inteligence 1 (NAIL069) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Malá Strana |
S10 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
15.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
3/13
|
Pravděpodobnostní robotika (NAIL101) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Malá Strana |
S11 |
32-KTIML |
Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. |
14.01.2024 00:00 |
14.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
3/13
|
Pravděpodobnostní grafické modely (NAIL104) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Malá Strana |
S11 |
32-KTIML |
Mgr. Marta Vomlelová, Ph.D. |
14.01.2024 00:00 |
14.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
4/22
|
Programování s omezujícími podmínkami (NOPT042) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:00 |
Malá Strana |
S10 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Roman Barták, Ph.D. |
15.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
3/16
|
Základy složitosti a vyčíslitelnosti (NTIN090) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
09:30 |
Malá Strana |
S4 |
32-KTIML |
RNDr. Petr Kučera, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
Zkouška je ústní, více informací viz moodle k předmětu. |
detail |
|
|
8/12
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
8/12
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
6/15
|
Evoluční algoritmy 1 (NAIL025) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Malá Strana |
S1 |
32-KTIML |
Mgr. Martin Pilát, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Úvod do robotiky (NAIL028) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Základy robotiky (NAIL126) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
Z |
3/24
|
Výroková a predikátová logika (NAIL062) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Malá Strana |
S301 |
32-KTIML |
RNDr. Jakub Bulín, Ph.D. |
15.01.2024 13:00 |
15.01.2024 13:00 |
15.12.2023 12:00 |
Also available to students of the English class |
detail |
|
|
0/6
|
Úvod do robotiky (NAIL028) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 11:59 |
16.01.2024 11:59 |
|
detail |
|
|
0/6
|
Základy robotiky (NAIL126) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 11:59 |
16.01.2024 11:59 |
|
detail |
|
|
0/6
|
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
16.01.2024 11:59 |
16.01.2024 11:59 |
|
detail |
|
|
10/12
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
10/12
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
16.01.2024 00:00 |
16.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
10/16
|
Základy složitosti a vyčíslitelnosti (NTIN090) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
09:30 |
Malá Strana |
S8 |
32-KTIML |
RNDr. Petr Kučera, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
Zkouška je ústní, více informací viz moodle k předmětu. |
detail |
|
|
0/4
|
Úvod do robotiky (NAIL028) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Základy robotiky (NAIL126) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
11:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Úvod do robotiky (NAIL028) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Základy robotiky (NAIL126) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
0/4
|
Programování mikrokontrolerů (NPRG037) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
14:00 |
IMPAKT |
N238 |
32-KTIML |
RNDr. David Obdržálek, Ph.D. |
17.01.2024 00:00 |
17.01.2024 00:00 |
|
detail |
|
|
7/12
|
Booleovské funkce a jejich aplikace (NAIL021) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Malá Strana |
S8 |
32-KTIML |
prof. RNDr. Ondřej Čepek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
|
oral exam - exam date is for the IPA study program only |
detail |
|
|
5/12
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
18.01.2024 00:00 |
18.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
5/12
|
Datové struktury I (NTIX066) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
18.01.2024 00:00 |
18.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |
detail |
|
|
12/12
|
Datové struktury 1 (NTIN066) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Malá Strana |
S3 |
32-KAM |
Mgr. Martin Mareš, Ph.D. |
18.01.2024 00:00 |
18.01.2024 00:00 |
|
Další informace viz stránka přednášky |