| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
4/4
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
11:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Tenis začátečníci 11:00 - 12:00 - Tenisové kurty Zámostí |
detail |
|
|
4/4
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
12:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 11:00 |
13.02.2024 11:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Tenis začátečníci 12:00 - 13:00 - Tenisové kurty Zámostí |
detail |
|
|
4/4
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
13:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Tenis začátečníci 13:00 - 14:00 - Tenisové kurty Zámostí |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
14/20
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Běh začátečníci 15:00 - 16:00 - Zámostí |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
3/35
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Dance aerobik/kondiční cvičení, 16:00 - 17:00, ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092) |
detail |
|
|
2/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Natural Movement 16:00 - 17:00 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Stolní tenis 16:00 - 17:00 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
6/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Futsal 17:00 - 18:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
:PO - Fitness pro dívky 17:00 - 18:00 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
15/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - BodyForm 17:00 - 18:00 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Futsal 18:00 - 19:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 18:00 - 19:00 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
15/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - BodyForm 18:00 - 19:00 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Futsal 19:00 - 20:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Zumba 19:00 - 20:00 - Zámostí TĚLOCVIČNA |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - volejbal začátečníci 19:00 - 20:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Zumba 20:00 - 21:00 - Zámostí TĚLOCVIČNA |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 20:00 - 21:00 - Tělocvična FVZ |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
19.02.2024 - Pondělí |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
PO - volejbal začátečníci 20:00 - 21:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
1/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
12:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Běh mírně pokročilí 12:30 - 13:30 - Zámostí |
detail |
|
|
11/12
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Plavání pokročilí 14:00 - 15:00 50m Bazén |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Zumba 16:00 - 17:00 - Bonstep |
detail |
|
|
14/14
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Zdravotní CORE trénink 16:30 - 17:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Sebeobrana ženy 17:00 - 18:00 Zámostí tatami |
detail |
|
|
7/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Strong 17:00 - 18:00 - Bonstep |
detail |
|
|
15/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - CORE - Pilates 17:30 - 18:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Fitness 18:00 - 19:30 Zámostí posilovna |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - basketbal začátečníci 19:00 - 20:00 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092, Hradec Králové) |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
19:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Badminton pokročilí 19:30 - 20:30 - Tělocvična FVZ |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Basketbal pokročilí 20:00 - 21:00 - ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.02.2024 - Úterý |
20:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ÚT - Badminton výborní 20:30 - 21:30 - Tělocvična FVZ |
detail |
|
|
3/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
08:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Běh pokročilí 8:30 - 10:00 - Zámostí |
detail |
|
|
4/6
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
11:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Tenis začátečníci 11:00 - 12:00 - Tenisové kurty Zámostí |
detail |
|
|
12/12
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
12:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - sluneční jóga 12:30 - 13:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
5/5
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
13:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - sluneční jóga 13:30 - 14:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
5/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Plavání pokročili 14:00 - 15:00 50m Bazén |
detail |
|
|
0/7
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - kondiční cvičení/fitness, 14:00 - 15:00, Adresa: Zámostí 683 - posilovna |
detail |
|
|
13/13
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - sluneční jóga 14:30 - 15:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
0/3
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
15:15 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - koloběžky/BOSU, 15:15 - 16:15, výjezd od Zámostí 683 |
detail |
|
|
12/13
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - SmartFit-HIIT 16:00 - 17:00 - Zámostí fitness a tatami |
detail |
|
|
1/10
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Taebo, 16:30 - 17:30, Adresa: Zámostí 683 - tělocvična |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
17:05 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Bojové techniky 17:05 - 18:30 Zámostí tatami |
detail |
|
|
15/15
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - BodyForm 17:30 - 18:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - florbal začátečníci 17:30 - 18:30 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092, Hradec Králové) |
detail |
|
|
5/5
|
Tělesná výchova II (FV015) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.02.2024 - Středa |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
13.02.2024 10:00 |
13.02.2024 10:00 |
12.02.2024 18:00 |
ST - Kondiční trénink 18:30 - 19:30 - Zámostí fitness a tatami |