Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 3/12 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 11.10.2023 - Středa | 13:45 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová | 10.10.2023 12:00 | 10.10.2023 12:00 | 06.10.2023 12:00 | ||
Czech III. (IIA) preliminary term | |||||||||||||||
detail | 2/4 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 05.01.2024 - Pátek | 07:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 04.01.2024 20:00 | 04.01.2024 20:00 | 02.12.2023 20:00 | |||
Room A411 - Petra´s office | |||||||||||||||
detail | 8/12 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 07.01.2024 - Neděle | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.01.2024 20:00 | 05.01.2024 20:00 | 05.12.2023 20:00 | ||
detail | 8/12 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 07.01.2024 - Neděle | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.01.2024 20:00 | 05.01.2024 20:00 | 05.12.2023 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 12.01.2024 - Pátek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 10.01.2024 20:00 | 10.01.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 12.01.2024 - Pátek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 10.01.2024 20:00 | 10.01.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 7/8 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 15.01.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 14.01.2024 20:00 | 14.01.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 7/8 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.01.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 14.01.2024 20:00 | 14.01.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 8/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.01.2024 - Pondělí | 13:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 14.01.2024 20:00 | 14.01.2024 20:00 | 10.01.2024 11:00 | ||
detail | 8/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 15.01.2024 - Pondělí | 13:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 14.01.2024 20:00 | 14.01.2024 20:00 | 10.01.2024 11:00 | ||
detail | 13/13 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 17.01.2024 - Středa | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A306 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 15.01.2024 20:00 | 15.01.2024 20:00 | 05.12.2023 20:00 | ||
detail | 0/5 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 30.01.2024 - Úterý | 12:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A306 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 28.01.2024 20:00 | 28.01.2024 20:00 | 30.12.2023 12:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 02.02.2024 - Pátek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 01.02.2024 20:00 | 01.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 02.02.2024 - Pátek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 01.02.2024 20:00 | 01.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 8/8 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 28.05.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 27.05.2024 20:00 | 27.05.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 8/8 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 28.05.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 27.05.2024 20:00 | 27.05.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 1/8 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 30.06.2024 - Neděle | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 28.06.2024 20:00 | 28.06.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 1/8 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 30.06.2024 - Neděle | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 28.06.2024 20:00 | 28.06.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 2/8 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 16.09.2024 - Pondělí | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 13.09.2024 20:00 | 13.09.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 |
Výsledky 1-23 z 23 1