| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
1/1
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
10.11.2023 - Pátek |
14:00 |
|
|
13-716 |
MUDr. Radka Kremlíková Pourová, Ph.D. |
08.11.2023 20:00 |
08.11.2023 20:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se bude konat prezenčně po skončení výuky |
detail |
|
|
3/3
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
10.11.2023 - Pátek |
16:00 |
|
|
13-716 |
MUDr. Radka Kremlíková Pourová, Ph.D. |
08.11.2023 20:00 |
08.11.2023 20:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se bude konat prezenčně po skončení výuky |
detail |
|
|
12/20
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
13.11.2023 - Pondělí |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
09.11.2023 08:00 |
09.11.2023 09:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se bude konat prezenčně v budově E, ubyt. sester, 3. patro,ÚBLG. Příprava začíná ve 13,45 |
detail |
|
|
5/15
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
14.11.2023 - Úterý |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
12.11.2023 20:00 |
12.11.2023 20:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se bude konat prezenčně v budově E, ubyt. sester, 3. patro,ÚBLG. Příprava začíná ve 13,45 |
detail |
|
|
10/10
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
15.11.2023 - Středa |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
13.11.2023 20:00 |
13.11.2023 20:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se koná v budově E, ubyt. sester, 3.patro,ÚBLG.Příprava začíná ve 13,45, příchod až po 13.30 |
detail |
|
|
5/5
|
Klinická genetika (D0108325) |
zkouška |
zimní |
16.11.2023 - Čtvrtek |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
14.11.2023 20:00 |
14.11.2023 20:00 |
04.11.2023 18:00 |
Zkouška se bude konat prezenčně v budově E, ubyt. sester, 3. patro,ÚBLG. Příprava začíná ve 13,45 |
detail |
|
|
7/20
|
Clinical Genetics (DA0108325) |
zkouška |
zimní |
04.12.2023 - Pondělí |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
02.12.2023 20:00 |
03.12.2023 20:00 |
27.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
12/14
|
Clinical Genetics (DA0108325) |
zkouška |
zimní |
05.12.2023 - Úterý |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
05.12.2023 08:00 |
03.12.2023 20:00 |
27.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
9/12
|
Clinical Genetics (DA0108325) |
zkouška |
zimní |
06.12.2023 - Středa |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
04.12.2023 20:00 |
05.12.2023 20:00 |
27.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
4/5
|
Clinical Genetics (DA0108325) |
zkouška |
zimní |
07.12.2023 - Čtvrtek |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
07.12.2023 08:00 |
05.12.2023 20:00 |
27.11.2023 20:00 |
detail |
|
|
1/2
|
Clinical Genetics (DA0108325) |
zkouška |
zimní |
15.12.2023 - Pátek |
14:00 |
|
|
13-716 |
|
13.12.2023 20:00 |
13.12.2023 20:00 |
27.11.2023 20:00 |
Exam will be at the Clinical genetic dept. - Blue building, D, 3rd floor. Report to the reception. |
detail |
|
|
41/70
|
Biologie (D1301035) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
15:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_A303 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
10.01.2024 20:00 |
10.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
41/70
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D19010005) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
15:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_A303 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
10.01.2024 20:00 |
10.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
41/70
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D29020024) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.01.2024 - Pátek |
15:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_A303 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
10.01.2024 20:00 |
10.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
18/30
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
18/30
|
Biology II. (DA1103040) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
18/30
|
Biologie II. (D1103040) |
zkouška |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
10/60
|
Cell (DA1101001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B109 |
13-716 |
|
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Written credit test in Cell |
detail |
|
|
2/200
|
Buňka (D1101001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_A303 |
13-716 |
|
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test z Buňky |
detail |
|
|
0/2
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
6/35
|
Biology II. (DA1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
6/35
|
Biologie II. (D1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
28/40
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D19010005) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
28/40
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D29020024) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
13:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
14.01.2024 20:00 |
14.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
22/30
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
22/30
|
Biology II. (DA1103040) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
22/30
|
Biologie II. (D1103040) |
zkouška |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
18/60
|
Cell (DA1101001) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B109 |
13-716 |
|
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Written exam in Cell - only 1st and 2nd attempts |
detail |
|
|
176/200
|
Buňka (D1101001) |
zkouška |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_A303 |
13-716 |
|
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zkouškový test z Buňky - pouze řádné a 1. opravné termíny |
detail |
|
|
0/2
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
21/35
|
Biology II. (DA1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
21/35
|
Biologie II. (D1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
11:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
21/40
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D19010005) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
21/40
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D29020024) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.01.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
16.01.2024 20:00 |
16.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test |
detail |
|
|
20/20
|
Biologie II. (D1103040) |
zkouška |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
17.01.2024 20:00 |
17.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
30/30
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
30/30
|
Biology II. (DA1103040) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
30/30
|
Biologie II. (D1103040) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
10/60
|
Cell (DA1101001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B109 |
13-716 |
|
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test z Buňky |
detail |
|
|
10/60
|
Buňka (D1101001) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B109 |
13-716 |
|
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test z Buňky |
detail |
|
|
27/35
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
27/35
|
Biology II. (DA1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
27/35
|
Biologie II. (D1103040) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
27/35
|
Biologie (D1301035) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
27/35
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D19010005) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
27/35
|
Základy genetiky a prenatální diagnostiky (D29020024) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
23.01.2024 - Úterý |
14:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. |
21.01.2024 20:00 |
21.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Písemný zápočtový test - opravné termíny |
detail |
|
|
28/30
|
Medical Biology II (DA0103040) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
28/30
|
Biology II. (DA1103040) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
28/30
|
Biologie II. (D1103040) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_C212 |
13-716 |
|
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Ústní zkouška z Biologie II |
detail |
|
|
14/60
|
Cell (DA1101001) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B109 |
13-716 |
|
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 20:00 |
16.12.2023 20:00 |
Written exam in Cell - only 1st and 2nd attempts |