Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 0/6 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 09:00 | teacher's office | 15-160 | Mgr. Monika Janouchová | 25.05.2024 09:00 | 25.05.2024 09:00 | 23.05.2024 20:00 | |||
oral credit - groups 7A, 8B - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 5/6 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 27.05.2024 - Pondělí | 13:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Zuzana Jurenková Bajerová | 26.05.2024 12:00 | 26.05.2024 12:00 | 20.05.2024 20:00 | ||
oral credit - groups 7B, 13A, 9B - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 0/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 28.05.2024 - Úterý | 11:20 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | Mgr. Zuzana Jurenková Bajerová | 26.05.2024 11:20 | 26.05.2024 11:20 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 7B | |||||||||||||||
detail | 1/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 29.05.2024 - Středa | 10:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Dagmar Vrběcká, Ph.D. | 28.05.2024 12:00 | 28.05.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 13B | |||||||||||||||
detail | 0/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 29.05.2024 - Středa | 11:20 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | Mgr. Zuzana Jurenková Bajerová | 27.05.2024 11:20 | 27.05.2024 11:20 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 13A | |||||||||||||||
detail | 0/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 29.05.2024 - Středa | 12:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Dagmar Vrběcká, Ph.D. | 27.05.2024 12:00 | 27.05.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 9A | |||||||||||||||
detail | 2/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Monika Janouchová | 28.05.2024 09:00 | 28.05.2024 09:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 7A - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 0/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Monika Janouchová | 28.05.2024 09:00 | 28.05.2024 09:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 7A - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 0/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 11:20 | KUJ2 - 410 | 15-160 | Mgr. Zuzana Jurenková Bajerová | 28.05.2024 11:20 | 28.05.2024 11:20 | 24.05.2024 20:00 | |||
oral credit - only group 9B | |||||||||||||||
detail | 1/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 14:00 | Lékařská fakulta v Hradci Králové | U7 | 15-160 | Mgr. Monika Janouchová | 28.05.2024 14:00 | 28.05.2024 14:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 8B - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 0/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 14:00 | Lékařská fakulta v Hradci Králové | U7 | 15-160 | Mgr. Monika Janouchová | 28.05.2024 14:00 | 28.05.2024 14:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit - only group 8B - 150 points + project | |||||||||||||||
detail | 0/7 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 31.05.2024 - Pátek | 09:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Klára Čebišová | 29.05.2024 09:00 | 29.05.2024 09:00 | 23.05.2024 20:00 | ||
oral credit - 8A | |||||||||||||||
detail | 5/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 31.05.2024 - Pátek | 09:00 | Mrs Vrbecka's office | 15-160 | Mgr. Dagmar Vrběcká, Ph.D. | 29.05.2024 09:00 | 29.05.2024 09:00 | 24.05.2024 20:00 | |||
oral credit only | |||||||||||||||
detail | 2/8 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 10:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Zuzana Jurenková Bajerová | 01.06.2024 10:00 | 01.06.2024 10:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit- groups 7B, 9B, 13A, | |||||||||||||||
detail | 2/10 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 04.06.2024 - Úterý | 09:00 | Ústav jazyků | UJ2 | 15-160 | Mgr. Dagmar Vrběcká, Ph.D. | 02.06.2024 09:00 | 02.06.2024 09:00 | 24.05.2024 20:00 | ||
oral credit only | |||||||||||||||
detail | 1/40 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 08:30 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | 12.06.2024 12:00 | 12.06.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | |||
8:30 written test, 11:00 oral part | |||||||||||||||
detail | 0/40 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 20.06.2024 - Čtvrtek | 08:30 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | 19.06.2024 12:00 | 19.06.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | |||
8:30 written test, 11:00 oral part | |||||||||||||||
detail | 2/40 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 27.06.2024 - Čtvrtek | 08:30 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | 26.06.2024 12:00 | 26.06.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | |||
8:30 written test, 11:00 oral part | |||||||||||||||
detail | 0/40 |
Czech Language II (FGP011) | zápočet/kolokvium | letní | 03.09.2024 - Úterý | 08:30 | Ústav jazyků | UJ1 | 15-160 | 02.09.2024 12:00 | 02.09.2024 12:00 | 24.05.2024 20:00 | |||
8:30 written test, 11:00 oral part |
Výsledky 1-19 z 19 1