Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 18/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 15.01.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 13.01.2024 20:00 | 13.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 6/35 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 16.01.2024 - Úterý | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 14.01.2024 20:00 | 14.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test - opravné termíny | |||||||||||||||
detail | 22/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 17.01.2024 - Středa | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 15.01.2024 20:00 | 15.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 21/35 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 18.01.2024 - Čtvrtek | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 16.01.2024 20:00 | 16.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test - opravné termíny | |||||||||||||||
detail | 30/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 22.01.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 20.01.2024 20:00 | 20.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 27/35 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 23.01.2024 - Úterý | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 21.01.2024 20:00 | 21.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test - opravné termíny | |||||||||||||||
detail | 28/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 24.01.2024 - Středa | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 22.01.2024 20:00 | 22.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 25/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 29.01.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 27.01.2024 20:00 | 27.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 25/35 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 30.01.2024 - Úterý | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 28.01.2024 20:00 | 28.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test - opravné termíny | |||||||||||||||
detail | 25/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 02.02.2024 - Pátek | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 31.01.2024 20:00 | 31.01.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 15/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 05.02.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 03.02.2024 20:00 | 03.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 9/35 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test - opravné termíny (v případě Biologie II definitivně poslední pokusy!) | |||||||||||||||
detail | 13/30 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 09.02.2024 - Pátek | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 07.02.2024 20:00 | 07.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II | |||||||||||||||
detail | 5/20 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 12.02.2024 - Pondělí | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 10.02.2024 20:00 | 10.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Oral exam in Biology II | |||||||||||||||
detail | 14/40 |
Biology II. (DA1103040) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | RNDr. Eduard Kočárek, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | ||
Písemný zápočtový test pro bakalářské obory - definitivně poslední termín! | |||||||||||||||
detail | 3/20 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 14.02.2024 - Středa | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 12.02.2024 20:00 | 12.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Oral exam in Biology II | |||||||||||||||
detail | 5/20 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 16.02.2024 - Pátek | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 14.02.2024 20:00 | 14.02.2024 20:00 | 16.12.2023 20:00 | |||
Oral exam in Biology II | |||||||||||||||
detail | 17/25 |
Biology II. (DA1103040) | zkouška | zimní | 21.05.2024 - Úterý | 14:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_C212 | 13-716 | 19.05.2024 20:00 | 19.05.2024 20:00 | 29.02.2024 20:00 | |||
Ústní zkouška z Biologie II - předposlední pokus |
Výsledky 1-18 z 18 1