Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 0/30 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 11.01.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_PP | 13-352 | Mgr. Hana Lukšanová, Ph.D. | 09.01.2024 20:00 | 09.01.2024 20:00 | 15.12.2023 00:00 | ||
Summary test | |||||||||||||||
detail | 16/30 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 25.01.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | Mgr. Hana Lukšanová, Ph.D. | 23.01.2024 20:00 | 23.01.2024 20:00 | 15.12.2023 00:00 | ||
Summary test - 1st corrective term | |||||||||||||||
detail | 13/30 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | Mgr. Hana Lukšanová, Ph.D. | 06.02.2024 20:00 | 06.02.2024 20:00 | 15.12.2023 00:00 | ||
Summary test - 2nd corrective term | |||||||||||||||
detail | 4/30 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-352 | Mgr. Hana Lukšanová, Ph.D. | 13.02.2024 20:00 | 13.02.2024 20:00 | 15.12.2023 00:00 | |||
Summary test - oral form, B329 | |||||||||||||||
detail | 9/20 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 26.03.2024 - Úterý | 13:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-352 | RNDr. Tomáš Kučera, Ph.D. | 24.03.2024 20:00 | 24.03.2024 20:00 | 04.03.2024 10:00 | |||
Winter credit - test + oral, B328 | |||||||||||||||
detail | 4/30 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | letní | 21.05.2024 - Úterý | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_PP | 13-352 | 19.05.2024 20:00 | 19.05.2024 20:00 | 13.05.2024 20:00 | |||
Summary test, Pelouch´s hall |
|||||||||||||||
detail | 4/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 30.05.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 28.05.2024 20:00 | 28.05.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 1/5 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | zimní | 31.05.2024 - Pátek | 11:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-352 | 29.05.2024 20:00 | 29.05.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | ||||
Winter credit Oral attempt Room B329 |
|||||||||||||||
detail | 6/10 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | letní | 03.06.2024 - Pondělí | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B110 | 13-352 | 01.06.2024 20:00 | 01.06.2024 20:00 | 09.05.2024 10:00 | |||
Summary test - 1st corrective term |
|||||||||||||||
detail | 2/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 06.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 04.06.2024 20:00 | 04.06.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 8/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 13.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 11.06.2024 20:00 | 11.06.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 1/10 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | letní | 17.06.2024 - Pondělí | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B110 | 13-352 | 15.06.2024 20:00 | 15.06.2024 20:00 | 09.05.2024 20:00 | |||
Summary test - 2nd corrective term |
|||||||||||||||
detail | 15/16 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 18.06.2024 - Úterý | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 16.06.2024 20:00 | 16.06.2024 20:00 | 18.04.2024 20:00 | |||
detail | 8/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 20.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 18.06.2024 20:00 | 18.06.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 8/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 27.06.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 25.06.2024 20:00 | 25.06.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 0/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 05.09.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 03.09.2024 20:00 | 03.09.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 | |||
detail | 0/10 |
Biochemistry (DA0103446) | zápočet/kolokvium | letní | 06.09.2024 - Pátek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-352 | 04.09.2024 20:00 | 04.09.2024 20:00 | 20.05.2024 20:00 | ||||
Summer credit oral attempt, room B 329 |
|||||||||||||||
detail | 0/8 |
Biochemistry (DA0103446) | zkouška | letní | 12.09.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-352 | 10.09.2024 20:00 | 10.09.2024 20:00 | 02.04.2024 20:00 |
Výsledky 1-18 z 18 1