| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
6/6
|
VP - Topografická anatomie (DV03009) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
13:00 |
|
|
13-320 |
MUDr. Radovan Hudák |
04.01.2024 21:00 |
04.01.2024 21:00 |
02.01.2024 21:00 |
Student se dostaví 10 min. před určeným časem zkoušení. |
detail |
|
|
6/6
|
VP - Topografická anatomie (DV03009) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
14:00 |
|
|
13-320 |
MUDr. Radovan Hudák |
04.01.2024 21:00 |
04.01.2024 21:00 |
02.01.2024 21:00 |
Student se dostaví 10 min. před určeným časem zkoušení. |
detail |
|
|
6/6
|
VP - Topografická anatomie (DV03009) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
15:00 |
|
|
13-320 |
MUDr. Radovan Hudák |
04.01.2024 21:00 |
04.01.2024 21:00 |
02.01.2024 21:00 |
Student se dostaví 10 min. před určeným časem zkoušení. |
detail |
|
|
6/6
|
VP - Topografická anatomie (DV03009) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
16:00 |
|
|
13-320 |
MUDr. Radovan Hudák |
04.01.2024 21:00 |
04.01.2024 21:00 |
02.01.2024 21:00 |
Student se dostaví 10 min. před určeným časem zkoušení. |
detail |
|
|
2/6
|
VP - Topografická anatomie (DV03009) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
05.01.2024 - Pátek |
17:00 |
|
|
13-320 |
MUDr. Radovan Hudák |
04.01.2024 21:00 |
04.01.2024 21:00 |
02.01.2024 21:00 |
Student se dostaví 10 min. před určeným časem zkoušení. |
detail |
|
|
27/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
27/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
30/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
30/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
15.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
13.01.2024 20:00 |
13.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
25/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
25/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
25/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
25/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
17.01.2024 - Středa |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
15.01.2024 20:00 |
15.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
20/20
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
17.01.2024 20:00 |
17.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
20/20
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
17.01.2024 20:00 |
17.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
18/20
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
17.01.2024 20:00 |
17.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
18/20
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
17.01.2024 20:00 |
17.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
27/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
27/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
28/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
28/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
20.01.2024 20:00 |
20.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
23/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
23/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
26/30
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
26/30
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
22/30
|
Anatomie (D1501001) |
zkouška |
zimní |
24.01.2024 - Středa |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
22.01.2024 20:00 |
22.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
34/90
|
Anatomie (D19010001) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
34/90
|
Anatomie (D29010001) |
zkouška |
zimní |
25.01.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
23.01.2024 20:00 |
23.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
5/10
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
5/10
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
08:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
18/20
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
18/20
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
26.01.2024 - Pátek |
10:00 |
Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 |
TPU_B301_3 |
13-320 |
MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D. |
24.01.2024 20:00 |
24.01.2024 20:00 |
22.12.2023 20:00 |
Zkoušení Oběhový a mízní systém + krev - Oral test Circulatory and lymphoid systems and blood |
detail |
|
|
3/30
|
Anatomie (D1501001) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
29.01.2024 20:00 |
29.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
38/90
|
Anatomie (D19010001) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
30.01.2024 20:00 |
30.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
38/90
|
Anatomie (D29010001) |
zkouška |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
30.01.2024 20:00 |
30.01.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
25/90
|
Anatomie (D19010001) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
25/90
|
Anatomie (D29010001) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
04.02.2024 20:00 |
04.02.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
2/30
|
Anatomie (D1501001) |
zkouška |
zimní |
07.02.2024 - Středa |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
05.02.2024 20:00 |
05.02.2024 20:00 |
05.01.2024 14:00 |
detail |
|
|
9/30
|
Anatomie (D19010001) |
zkouška |
zimní |
28.05.2024 - Úterý |
14:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
26.05.2024 20:00 |
26.05.2024 21:00 |
01.02.2024 20:00 |
Online test v Moodle3 |
detail |
|
|
9/30
|
Anatomie (D29010001) |
zkouška |
zimní |
28.05.2024 - Úterý |
14:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
26.05.2024 20:00 |
26.05.2024 21:00 |
01.02.2024 20:00 |
Online test v Moodle3 |
detail |
|
|
1/30
|
Anatomie (D1501001) |
zkouška |
zimní |
29.05.2024 - Středa |
10:00 |
|
|
13-320 |
Mgr. Šárka Salavová |
27.05.2024 20:00 |
27.05.2024 21:00 |
01.02.2024 20:00 |
Online test v Moodle3 |
detail |
|
|
4/15
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zkouška |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
03.06.2024 07:00 |
03.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/15
|
Anatomy, Histology and embryology II. (DA1102337) |
zkouška |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
03.06.2024 07:00 |
03.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/15
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zkouška |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
03.06.2024 07:00 |
03.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
1/20
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
04.06.2024 07:00 |
04.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
1/20
|
Anatomy, Histology and embryology II. (DA1102337) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
04.06.2024 07:00 |
04.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
1/20
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
04.06.2024 07:00 |
04.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/25
|
Anatomy, Histology and embryology (DA1101338) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
05.06.2024 07:00 |
05.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/25
|
Anatomy, Histology and embryology II. (DA1102337) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
05.06.2024 07:00 |
05.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/25
|
Anatomie, histologie a embryologie (D1101338) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
|
|
13-320 |
|
05.06.2024 07:00 |
05.06.2024 08:00 |
27.04.2024 20:00 |