| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
1/3
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zkouška |
letní |
10.11.2023 - Pátek |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Magdalena Koťová, Ph.D. |
07.11.2023 00:01 |
08.11.2023 23:59 |
01.11.2023 20:00 |
Zubní lékařství I -opravný termín |
detail |
|
|
23/25
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
18.12.2023 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
15.12.2023 00:01 |
16.12.2023 23:59 |
16.10.2023 20:00 |
Zubní lékařství I -zápočet |
detail |
|
|
5/10
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
02.01.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
30.12.2023 00:01 |
31.12.2023 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
1/10
|
Orální hygiena I. (CDH014P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
02.01.2024 - Úterý |
10:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
30.12.2023 00:01 |
31.12.2023 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
8/10
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.01.2024 - Pondělí |
09:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
05.01.2024 00:01 |
06.01.2024 23:59 |
25.12.2023 20:00 |
zápočet -ZL |
detail |
|
|
8/10
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
06.01.2024 00:01 |
07.01.2024 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
1/10
|
Orální hygiena I. (CDH014P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.01.2024 - Úterý |
10:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
06.01.2024 00:01 |
07.01.2024 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
7/10
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
13.01.2024 00:01 |
14.01.2024 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
|
0/10
|
Orální hygiena I. (CDH014P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
10:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
13.01.2024 00:01 |
14.01.2024 23:59 |
22.12.2023 20:00 |
detail |
|
Z R |
3/19
|
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) |
zkouška |
zimní |
16.01.2024 - Úterý |
12:30 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
Ing. Jindra Ševčíková |
15.01.2024 00:01 |
15.01.2024 23:59 |
11.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
14/21
|
Parodontologie II. (CDH009P3) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
08:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
18.01.2024 13:59 |
18.01.2024 13:59 |
11.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
14/21
|
Parodontologie (CDH016P3) |
zkouška |
letní |
19.01.2024 - Pátek |
08:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
18.01.2024 13:59 |
18.01.2024 13:59 |
11.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
3/5
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
19.01.2024 - Pátek |
08:30 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
16.01.2024 00:01 |
17.01.2024 23:59 |
15.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Dentální hygienistka - bakalářská práce (CDHBAK3) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Preventivní stomatologie (CDH015P3) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Parodontologie (CDH016P3) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Dentální hygiena - bakalářská práce (CDH018P3) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Preventivní stomatologie (CSZZ3DH01) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
S |
4/6
|
Parodontologie (CSZZ3DH2) |
zkouška |
letní |
Po 22.01.2024 - 22.01.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
18.01.2024 00:01 |
19.01.2024 10:59 |
09.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
10/12
|
Parodontologie I. (CDH011P2) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
19.01.2024 00:01 |
20.01.2024 23:59 |
11.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
10/12
|
Parodontologie I. (CDH011P2) |
zkouška |
letní |
22.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
19.01.2024 00:01 |
20.01.2024 23:59 |
11.01.2024 20:00 |
detail |
|
Z A |
8/15
|
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) |
zkouška |
zimní |
22.01.2024 - Pondělí |
14:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
Ing. Jindra Ševčíková |
21.01.2024 00:01 |
21.01.2024 23:59 |
16.01.2024 20:00 |
detail |
|
Z A |
3/10
|
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
10:00 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
Ing. Jindra Ševčíková |
28.01.2024 00:01 |
28.01.2024 23:59 |
21.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
2/3
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
27.01.2024 00:01 |
28.01.2024 23:59 |
23.01.2024 20:00 |
detail |
|
|
1/1
|
Základy ekonomiky a managemntu pro zdravotnické obory (CDH012P3) |
zkouška |
zimní |
19.02.2024 - Pondělí |
08:30 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
Ing. Jindra Ševčíková |
16.02.2024 00:01 |
17.02.2024 23:59 |
18.02.2024 20:00 |
detail |
|
|
3/21
|
Parodontologie II. (CDH009P3) |
zkouška |
letní |
13.05.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
211 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
10.05.2024 00:01 |
11.05.2024 23:59 |
09.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
19/21
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zápočet/kolokvium |
letní |
20.05.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
17.05.2024 00:01 |
18.05.2024 23:59 |
04.03.2024 20:00 |
detail |
|
|
8/12
|
Parodontologie I. (CDH011P2) |
zkouška |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
MUDr. Adel El - Lababidi, Ph.D. |
24.05.2024 00:01 |
25.05.2024 23:59 |
16.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
7/10
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zkouška |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
24.05.2024 00:01 |
25.05.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
12/12
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zkouška |
letní |
28.05.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
25.05.2024 00:01 |
27.05.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
detail |
|
|
2/21
|
Orální hygiena I. (CDH014P1) |
zápočet/kolokvium |
letní |
28.05.2024 - Úterý |
08:00 |
SZŠ - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Olga Jiroutová |
25.05.2024 00:01 |
26.05.2024 23:59 |
07.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
13/15
|
Orální hygiena I. (CDH014P1) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
MDDr. Diana Kovářová |
26.05.2024 00:01 |
27.05.2024 23:59 |
01.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
0/6
|
Zubní lékařství II. (CDH014P2) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
12:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Pavel Hájek |
26.05.2024 00:01 |
27.05.2024 23:59 |
07.03.2024 20:00 |
detail |
|
|
2/5
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zápočet/kolokvium |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Magdalena Koťová, Ph.D. |
30.05.2024 00:01 |
30.05.2024 23:59 |
28.05.2024 20:00 |
opravný termín |
detail |
|
Z |
6/10
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zkouška |
letní |
31.05.2024 - Pátek |
09:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Magdalena Koťová, Ph.D. |
30.05.2024 00:01 |
30.05.2024 23:59 |
28.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
15/15
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
Mgr. Petra Křížová, DiS. |
31.05.2024 00:01 |
01.06.2024 23:59 |
09.05.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
1/10
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zkouška |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
31.05.2024 00:01 |
01.06.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
pouze opravný termín |
detail |
|
|
0/10
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zápočet/kolokvium |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
31.05.2024 00:01 |
01.06.2024 23:59 |
27.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/5
|
Odborná praxe v semestru II. (CDH008P2) |
zkouška |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
13:30 |
SZŠ - Pavilon X |
STOMAT_PAV_X207 |
12-STOM |
Bc. Anna Faltynová |
02.06.2024 00:00 |
02.06.2024 23:59 |
29.04.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
1/10
|
Preventivní stomatologie II. (CDH011P3) |
zkouška |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
01.06.2024 00:01 |
02.06.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
pouze opravný termín |
detail |
|
|
0/8
|
Preventivní stomatologie I. (CDH013P2) |
zkouška |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
12:00 |
|
|
12-STOM |
MDDr. Mgr. Aleš Leger |
02.06.2024 20:00 |
03.06.2024 20:00 |
29.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
7/7
|
Zubní lékařství II. (CDH014P2) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Pavel Hájek |
02.06.2024 00:01 |
03.06.2024 23:59 |
07.03.2024 20:00 |
detail |
|
S |
0/10
|
Orální hygiena (CDH017P3) |
zkouška |
letní |
St 05.06.2024 - 05.06.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
02.06.2024 00:01 |
03.06.2024 23:59 |
31.05.2024 20:00 |
detail |
|
S |
0/10
|
Orální hygiena (CDH017P3) |
zkouška |
letní |
Čt 06.06.2024 - 06.06.2024 |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
MUDr. Wanda Urbanová, Ph.D. |
03.06.2024 00:01 |
04.06.2024 23:59 |
31.05.2024 20:00 |
detail |
|
|
6/15
|
Hygienický provoz zdravotnického zařízení (CDH002P1) |
zápočet/kolokvium |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon X |
207 |
12-STOM |
Mgr. Petra Křížová, DiS. |
07.06.2024 00:01 |
08.06.2024 23:59 |
09.05.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
12/13
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zkouška |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
07.06.2024 00:01 |
08.06.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
detail |
|
|
4/7
|
Zubní lékařství II. (CDH014P2) |
zkouška |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
10:00 |
FNKV - Pavilon X |
posluchárna |
12-STOM |
MUDr. Pavel Hájek |
07.06.2024 00:01 |
08.06.2024 23:59 |
07.03.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
11/12
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zkouška |
letní |
11.06.2024 - Úterý |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
doc. MUDr. Eva Gojišová |
08.06.2024 00:01 |
09.06.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |
detail |
|
|
0/8
|
Preventivní stomatologie I. (CDH013P2) |
zkouška |
letní |
11.06.2024 - Úterý |
12:00 |
|
|
12-STOM |
MDDr. Mgr. Aleš Leger |
09.06.2024 20:00 |
10.06.2024 20:00 |
29.05.2024 20:00 |
detail |
|
Z |
0/12
|
Zubní lékařství I. (CDH013P1) |
zkouška |
letní |
14.06.2024 - Pátek |
08:00 |
FNKV - Pavilon N |
STOMAT_PAV_N246 |
12-STOM |
MUDr. Tomáš Hlaďo |
11.06.2024 00:01 |
12.06.2024 23:59 |
20.02.2024 20:00 |