| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
16/50
|
Didaktika TV s praxí – pro zaměření HV, VV, DV, cizí jazyk (OKMN0T201B) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B104 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
16/50
|
Didaktika TV s praxí (OKMN0T268B) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B104 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
16/50
|
Historie tělesné kultury a antropomotorika (OPBT4T033A) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B104 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
16/50
|
Didaktika TV s praxí – pro zaměření HV, VV, DV, cizí jazyk (OPMN0T205B) |
zkouška |
zimní |
29.01.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B104 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.01.2024 23:59 |
28.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
22/25
|
Kurz lyžování (OPBT4T013A) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
09:15 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
29.01.2024 18:00 |
29.01.2024 18:00 |
27.01.2024 15:15 |
detail |
|
|
0/1
|
Indoor rock climbing (OEBTT1706Z) |
zkouška |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
09:50 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
HOROLEZECKA_STENA |
41-KTV |
Bc. Michael Kupilík |
29.01.2024 23:59 |
29.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/15
|
Plavání III. (OCRT21TV30) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
29.01.2024 12:00 |
29.01.2024 12:00 |
12.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/15
|
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
30.01.2024 - Úterý |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
29.01.2024 12:00 |
29.01.2024 12:00 |
12.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/1
|
Indoor rock climbing (OEBTT1706Z) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
09:50 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
HOROLEZECKA_STENA |
41-KTV |
Bc. Michael Kupilík |
30.01.2024 23:59 |
30.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/6
|
Didaktika gymnastiky (OPNT4T031A) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
10:00 |
|
Brandýs |
41-KTV |
PaedDr. Jana Hájková |
30.01.2024 23:59 |
30.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/6
|
Didaktika ZTV a aplikované pohybové aktivity (OPNT4T032A) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
10:00 |
|
Brandýs |
41-KTV |
PaedDr. Jana Hájková |
30.01.2024 23:59 |
30.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
0/10
|
Traumatologie a 1. pomoc (OPNT4T011A) |
zkouška |
zimní |
31.01.2024 - Středa |
14:00 |
|
B001 |
41-KTV |
PaedDr. Ladislav Pokorný |
30.01.2024 23:59 |
30.01.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/5
|
Kurz lyžování a her na sněhu (OKMN0T262B) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
11:45 |
|
Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
31.01.2024 12:00 |
31.01.2024 12:00 |
22.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
4/5
|
Kurz lyžování a her na sněhu (OPMN0T339B) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
01.02.2024 - Čtvrtek |
11:45 |
|
Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
31.01.2024 12:00 |
31.01.2024 12:00 |
22.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
9/26
|
Kurz plavecké dovednosti a záchrany tonoucího (OPMN0T110A) |
zkouška |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
12:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
Mgr. Milena Vagaja, Ph.D. |
02.02.2024 23:59 |
02.02.2024 23:59 |
02.01.2024 00:00 |
3. Termín |
detail |
|
|
1/30
|
Didaktika TV I - školní atletika (OPNT4T012A) |
zkouška |
zimní |
05.02.2024 - Pondělí |
13:00 |
|
Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) |
41-KTV |
doc. PhDr. Jiří Suchý, Ph.D. |
04.02.2024 23:59 |
04.02.2024 23:59 |
05.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/30
|
Didaktika TV I - školní atletika (OPNT4T012A) |
zkouška |
zimní |
06.02.2024 - Úterý |
10:00 |
|
Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) |
41-KTV |
doc. PhDr. Jiří Suchý, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
05.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/10
|
Traumatologie a 1. pomoc (OPNT4T011A) |
zkouška |
zimní |
07.02.2024 - Středa |
14:00 |
|
B001 |
41-KTV |
PaedDr. Ladislav Pokorný |
06.02.2024 23:59 |
06.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
24/25
|
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
24/25
|
Sportovní a pohybové aktivity III (OPBT4T032A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
24/25
|
Základy atletiky a rytmické a kondiční gymnastiky (OPMN0T129A) |
zkouška |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
05.02.2024 23:59 |
05.02.2024 23:59 |
03.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/8
|
Didaktika gymnastiky (OPNT4T031A) |
zkouška |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
Brandýs |
41-KTV |
PaedDr. Jana Hájková |
07.02.2024 23:59 |
07.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
0/8
|
Didaktika ZTV a aplikované pohybové aktivity (OPNT4T032A) |
zkouška |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
|
Brandýs |
41-KTV |
PaedDr. Jana Hájková |
07.02.2024 23:59 |
07.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
0/15
|
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) |
zkouška |
zimní |
08.02.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
07.02.2024 23:59 |
07.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/20
|
Kurz plavecké dovednosti a záchrany tonoucího (OPMN0T110A) |
zkouška |
zimní |
12.02.2024 - Pondělí |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
Mgr. Milena Vagaja, Ph.D. |
09.02.2024 23:59 |
09.02.2024 23:59 |
23.01.2024 00:00 |
4. Termín |
detail |
|
|
0/15
|
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) |
zkouška |
zimní |
15.02.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
14.02.2024 23:59 |
14.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
14/15
|
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) |
zkouška |
zimní |
15.02.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
14.02.2024 23:59 |
14.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/25
|
Kurz lyžování a her na sněhu (OKMN0T262B) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
09:15 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
15.02.2024 18:00 |
15.02.2024 18:00 |
30.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
8/25
|
Kurz lyžování (OPBT4T013A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
09:15 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
15.02.2024 18:00 |
15.02.2024 18:00 |
30.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/15
|
Plavání III. (OCRT21TV30) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
15.02.2024 12:00 |
15.02.2024 12:00 |
30.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
1/15
|
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
15.02.2024 12:00 |
15.02.2024 12:00 |
30.01.2024 00:00 |
detail |
|
|
10/20
|
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.05.2024 - Pondělí |
10:30 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
04.05.2024 23:59 |
04.05.2024 23:59 |
26.04.2024 18:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
|
13/20
|
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
13.05.2024 - Pondělí |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
11.05.2024 23:59 |
11.05.2024 23:59 |
07.05.2024 14:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
S |
43/999
|
Tělesná výchova pro vychovatele (OSZB057) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ) |
detail |
|
S |
43/999
|
Obhajoba bakalářské práce (OSZD104TV) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ) |
detail |
|
S |
43/999
|
Obhajoba diplomové práce (OSZD105TV) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ) |
detail |
|
S |
43/999
|
Tělesná výchova s didaktikou (OSZM0721ST) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ) |
detail |
|
|
15/50
|
Didaktika TV II. (OCRN20UC44) |
zkouška |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
15/50
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
15/50
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) |
zkouška |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
2/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
22.05.2024 - Středa |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
30/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
22.05.2024 - Středa |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
21/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
22.05.2024 - Středa |
10:40 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
Z |
0/6
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
22.05.2024 - Středa |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
prof. PhDr. Soňa Jandová, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
23/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OKMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
22.05.2024 - Středa |
11:20 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
23/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
22.05.2024 - Středa |
11:20 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
8/8
|
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) |
zkouška |
letní |
23.05.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
kabinet TV č.dv. 406, Rettigova |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
21.05.2024 23:59 |
21.05.2024 23:59 |
16.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/10
|
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) |
zkouška |
letní |
23.05.2024 - Čtvrtek |
13:30 |
|
kabinet TV č.dv. 406, Rettigova |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
22.05.2024 23:59 |
22.05.2024 23:59 |
16.05.2024 00:00 |
detail |
|
S |
21/99
|
Obhajoba závěrečné práce (OSZC110TV) |
zkouška |
oba |
Pá 24.05.2024 - 24.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
13.05.2024 23:59 |
13.05.2024 23:59 |
11.03.2024 00:00 |
CZV KTV |
detail |
|
|
10/10
|
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OKB03T406A) |
zkouška |
letní |
24.05.2024 - Pátek |
09:00 |
|
kabinet KTV, č.dv. 406, Rettigova |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
22.05.2024 23:59 |
22.05.2024 23:59 |
|