| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
S |
45/999
|
Tělesná výchova a sport (OSZB033) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
S |
45/999
|
Tělesná výchova a sport (OSZB132) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
S |
45/999
|
Obhajoba bakalářské práce (OSZD104TV) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
S |
45/999
|
Obhajoba diplomové práce (OSZD105TV) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
S |
45/999
|
Tělesná výchova s didaktikou (OSZNM131) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
S |
45/999
|
Tělesná výchova s didaktikou (OSZNM22) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (2. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání, DIPLOMNÍ + MAIOR) |
detail |
|
|
9/50
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B104 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
26.05.2024 23:59 |
26.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
10/20
|
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
27.05.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
25.05.2024 23:59 |
25.05.2024 23:59 |
17.05.2024 10:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
|
10/20
|
Kurz instruktora lyžování (OPBT4T110C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
27.05.2024 - Pondělí |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
25.05.2024 23:59 |
25.05.2024 23:59 |
17.05.2024 10:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
|
17/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OKMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
28.05.2024 - Úterý |
09:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
27.05.2024 23:59 |
27.05.2024 23:59 |
20.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
17/30
|
Sportovní a pohybové aktivity II (OPBT4T022A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
28.05.2024 - Úterý |
09:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
27.05.2024 23:59 |
27.05.2024 23:59 |
20.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/20
|
Teorie tělesné kultury a didaktika TV (OKMN0T258B) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B105 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/20
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OKMN0T264B) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B105 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/20
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B105 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/20
|
Teorie tělesné kultury a didaktika TV (OPMN0T335B) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B105 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
2/20
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
16:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B105 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
0/20
|
Sportovní a pohybové aktivity II (OPBT4T022A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
21.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Sportovní a pohybové aktivity IV (OPBT4T043A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
21.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Didaktika tělesné výchovy I (OPB03T204A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
21.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/12
|
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) |
zkouška |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
13:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
24.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
2/40
|
Didaktika TV II. (OCRN20UC44) |
zkouška |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
29.05.2024 23:59 |
29.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
2/40
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
29.05.2024 23:59 |
29.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
2/40
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) |
zkouška |
letní |
30.05.2024 - Čtvrtek |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
29.05.2024 23:59 |
29.05.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
S |
14/999
|
Tělesná výchova a sport (OSZB033) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (3. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání + M, NEdiplomní + MINOR) |
detail |
|
S |
14/999
|
Tělesná výchova a sport (OSZB132) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (3. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání + M, NEdiplomní + MINOR) |
detail |
|
S |
14/999
|
Tělesná výchova s didaktikou (OSZNM131) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (3. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání + M, NEdiplomní + MINOR) |
detail |
|
S |
14/999
|
Tělesná výchova s didaktikou (OSZNM22) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KTV |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KTV (3. týden, obhajoby, Učitelství VVP + obory zam. na vzdělávání + M, NEdiplomní + MINOR) |
detail |
|
|
0/30
|
Didaktika TV II. (OCRN20UC44) |
zkouška |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
02.06.2024 23:59 |
02.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
0/30
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
02.06.2024 23:59 |
02.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
0/30
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) |
zkouška |
letní |
03.06.2024 - Pondělí |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
02.06.2024 23:59 |
02.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
0/20
|
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
04.06.2024 - Úterý |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
02.06.2024 23:59 |
02.06.2024 23:59 |
27.05.2024 08:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
|
0/20
|
Kurz instruktora lyžování (OPBT4T110C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
04.06.2024 - Úterý |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
02.06.2024 23:59 |
02.06.2024 23:59 |
27.05.2024 08:00 |
Opravný test z kurzu lyžování |
detail |
|
|
14/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
05.06.2024 - Středa |
10:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
10/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
05.06.2024 - Středa |
10:40 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
17/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OKMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
05.06.2024 - Středa |
11:20 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
17/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
05.06.2024 - Středa |
11:20 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B001 |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
Z |
0/20
|
Fyziologie člověka a první pomoc (OPBT4T021A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
27.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Didaktika TV II. (OCRN20UC44) |
zkouška |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
14:30 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
09.06.2024 23:59 |
09.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
0/20
|
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) |
zkouška |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
14:30 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
09.06.2024 23:59 |
09.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
|
0/20
|
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) |
zkouška |
letní |
10.06.2024 - Pondělí |
14:30 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
B103 |
41-KTV |
PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. |
09.06.2024 23:59 |
09.06.2024 23:59 |
|
KTV Brandýs. |
detail |
|
Z |
0/20
|
Fyziologie člověka a první pomoc (OPBT4T021A) |
zkouška |
letní |
12.06.2024 - Středa |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
11.06.2024 23:59 |
11.06.2024 23:59 |
27.05.2024 13:00 |
detail |
|
Z |
0/20
|
Fyziologie člověka a první pomoc (OPBT4T021A) |
zkouška |
letní |
19.06.2024 - Středa |
13:00 |
|
406 |
41-KTV |
prof. Ing. Václav Bunc, CSc. |
18.06.2024 23:59 |
18.06.2024 23:59 |
27.05.2024 13:00 |
detail |
|
|
30/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OKMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
24.06.2024 - Pondělí |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
30/30
|
Sportovní a pohybové aktivity II (OPBT4T022A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
24.06.2024 - Pondělí |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
30/30
|
Sportovní a pohybové aktivity IV (OPBT4T043A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
24.06.2024 - Pondělí |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
30/30
|
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
24.06.2024 - Pondělí |
11:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
TĚLOCVIČNA_VELKÁ |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Sportovní a pohybové aktivity II (OPBT4T022A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
25.06.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
30.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Sportovní a pohybové aktivity IV (OPBT4T043A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
25.06.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
30.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/20
|
Didaktika tělesné výchovy I (OPB03T204A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
25.06.2024 - Úterý |
14:00 |
Kralovická 915, Brandýs nad Labem |
BAZÉN |
41-KTV |
PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. |
23.06.2024 23:59 |
23.06.2024 23:59 |
30.05.2024 18:00 |
detail |
|
|
0/6
|
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) |
zkouška |
letní |
26.06.2024 - Středa |
09:00 |
|
kabinet TV č.dv. 406, Rettigova |
41-KTV |
Mgr. Šárka Panská, Ph.D. |
24.06.2024 23:59 |
24.06.2024 23:59 |
31.05.2024 00:00 |