Termíny zkoušek - přihlašováníTermíny zkoušek - přihlašování(verze: 230)
Prohlížení do roku 2023/2024 letní
   Přihlásit přes CAS
všechny předměty
Změnit třídění na kód - název
Vlastnosti:
 
Exportovat do kalendáře
exportovat do excelu
KapacitaPředmětTyp SemestrDatumHodinaBudovaMístnost Garant termínuUčitelOdhlásit doZápis doPřihlašování od
detail 16/50
Didaktika TV s praxí – pro zaměření HV, VV, DV, cizí jazyk (OKMN0T201B) zkouška zimní 29.01.2024 - Pondělí 16:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B104 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 28.01.2024 23:59 28.01.2024 23:59
detail 16/50
Didaktika TV s praxí (OKMN0T268B) zkouška zimní 29.01.2024 - Pondělí 16:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B104 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 28.01.2024 23:59 28.01.2024 23:59
detail 16/50
Historie tělesné kultury a antropomotorika (OPBT4T033A) zkouška zimní 29.01.2024 - Pondělí 16:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B104 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 28.01.2024 23:59 28.01.2024 23:59
detail 16/50
Didaktika TV s praxí – pro zaměření HV, VV, DV, cizí jazyk (OPMN0T205B) zkouška zimní 29.01.2024 - Pondělí 16:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B104 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 28.01.2024 23:59 28.01.2024 23:59
detail 22/25
Kurz lyžování (OPBT4T013A) zkouška zimní 30.01.2024 - Úterý 09:15 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 29.01.2024 18:00 29.01.2024 18:00 27.01.2024 15:15
detail 0/1
Indoor rock climbing (OEBTT1706Z) zkouška zimní 30.01.2024 - Úterý 09:50 Kralovická 915, Brandýs nad Labem HOROLEZECKA_STENA 41-KTV Bc. Michael Kupilík 29.01.2024 23:59 29.01.2024 23:59
detail 2/15
Plavání III. (OCRT21TV30) zápočet/kolokvium zimní 30.01.2024 - Úterý 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 29.01.2024 12:00 29.01.2024 12:00 12.01.2024 00:00
detail 2/15
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) zápočet/kolokvium zimní 30.01.2024 - Úterý 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 29.01.2024 12:00 29.01.2024 12:00 12.01.2024 00:00
detail 0/1
Indoor rock climbing (OEBTT1706Z) zkouška zimní 31.01.2024 - Středa 09:50 Kralovická 915, Brandýs nad Labem HOROLEZECKA_STENA 41-KTV Bc. Michael Kupilík 30.01.2024 23:59 30.01.2024 23:59
detail 2/6
Didaktika gymnastiky (OPNT4T031A) zkouška zimní 31.01.2024 - Středa 10:00 Brandýs 41-KTV PaedDr. Jana Hájková 30.01.2024 23:59 30.01.2024 23:59
detail 2/6
Didaktika ZTV a aplikované pohybové aktivity (OPNT4T032A) zkouška zimní 31.01.2024 - Středa 10:00 Brandýs 41-KTV PaedDr. Jana Hájková 30.01.2024 23:59 30.01.2024 23:59
detail 0/10
Traumatologie a 1. pomoc (OPNT4T011A) zkouška zimní 31.01.2024 - Středa 14:00 B001 41-KTV PaedDr. Ladislav Pokorný 30.01.2024 23:59 30.01.2024 23:59
detail 4/5
Kurz lyžování a her na sněhu (OKMN0T262B) zápočet/kolokvium zimní 01.02.2024 - Čtvrtek 11:45 Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 31.01.2024 12:00 31.01.2024 12:00 22.01.2024 00:00
detail 4/5
Kurz lyžování a her na sněhu (OPMN0T339B) zápočet/kolokvium zimní 01.02.2024 - Čtvrtek 11:45 Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 31.01.2024 12:00 31.01.2024 12:00 22.01.2024 00:00
detail 9/26
Kurz plavecké dovednosti a záchrany tonoucího (OPMN0T110A) zkouška zimní 05.02.2024 - Pondělí 12:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV Mgr. Milena Vagaja, Ph.D. 02.02.2024 23:59 02.02.2024 23:59 02.01.2024 00:00
3. Termín
detail 1/30
Didaktika TV I - školní atletika (OPNT4T012A) zkouška zimní 05.02.2024 - Pondělí 13:00 Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) 41-KTV doc. PhDr. Jiří Suchý, Ph.D. 04.02.2024 23:59 04.02.2024 23:59 05.01.2024 00:00
detail 1/30
Didaktika TV I - školní atletika (OPNT4T012A) zkouška zimní 06.02.2024 - Úterý 10:00 Rettigova, sraz u kabinetu KTV (místnost 406) 41-KTV doc. PhDr. Jiří Suchý, Ph.D. 05.02.2024 23:59 05.02.2024 23:59 05.01.2024 00:00
detail 0/10
Traumatologie a 1. pomoc (OPNT4T011A) zkouška zimní 07.02.2024 - Středa 14:00 B001 41-KTV PaedDr. Ladislav Pokorný 06.02.2024 23:59 06.02.2024 23:59
detail 24/25
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) zápočet/kolokvium zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 09:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem TĚLOCVIČNA_VELKÁ 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 05.02.2024 23:59 05.02.2024 23:59 03.01.2024 00:00
detail 24/25
Sportovní a pohybové aktivity III (OPBT4T032A) zápočet/kolokvium zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 09:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem TĚLOCVIČNA_VELKÁ 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 05.02.2024 23:59 05.02.2024 23:59 03.01.2024 00:00
detail 24/25
Základy atletiky a rytmické a kondiční gymnastiky (OPMN0T129A) zkouška zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 09:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem TĚLOCVIČNA_VELKÁ 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 05.02.2024 23:59 05.02.2024 23:59 03.01.2024 00:00
detail 0/8
Didaktika gymnastiky (OPNT4T031A) zkouška zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 10:00 Brandýs 41-KTV PaedDr. Jana Hájková 07.02.2024 23:59 07.02.2024 23:59
detail 0/8
Didaktika ZTV a aplikované pohybové aktivity (OPNT4T032A) zkouška zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 10:00 Brandýs 41-KTV PaedDr. Jana Hájková 07.02.2024 23:59 07.02.2024 23:59
detail 0/15
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) zkouška zimní 08.02.2024 - Čtvrtek 13:00 406 41-KTV prof. Ing. Václav Bunc, CSc. 07.02.2024 23:59 07.02.2024 23:59
detail 2/20
Kurz plavecké dovednosti a záchrany tonoucího (OPMN0T110A) zkouška zimní 12.02.2024 - Pondělí 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV Mgr. Milena Vagaja, Ph.D. 09.02.2024 23:59 09.02.2024 23:59 23.01.2024 00:00
4. Termín
detail 0/15
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) zkouška zimní 15.02.2024 - Čtvrtek 13:00 406 41-KTV prof. Ing. Václav Bunc, CSc. 14.02.2024 23:59 14.02.2024 23:59
detail 14/15
Fyziologie tělesných cvičení (OPBT4T031A) zkouška zimní 15.02.2024 - Čtvrtek 13:00 406 41-KTV prof. Ing. Václav Bunc, CSc. 14.02.2024 23:59 14.02.2024 23:59
detail 8/25
Kurz lyžování a her na sněhu (OKMN0T262B) zápočet/kolokvium zimní 16.02.2024 - Pátek 09:15 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 15.02.2024 18:00 15.02.2024 18:00 30.01.2024 00:00
detail 8/25
Kurz lyžování (OPBT4T013A) zkouška zimní 16.02.2024 - Pátek 09:15 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 15.02.2024 18:00 15.02.2024 18:00 30.01.2024 00:00
detail 1/15
Plavání III. (OCRT21TV30) zápočet/kolokvium zimní 16.02.2024 - Pátek 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 15.02.2024 12:00 15.02.2024 12:00 30.01.2024 00:00
detail 1/15
Sportovní a pohybové aktivity I (OPBT4T012A) zápočet/kolokvium zimní 16.02.2024 - Pátek 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem BAZÉN 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 15.02.2024 12:00 15.02.2024 12:00 30.01.2024 00:00
detail 10/20
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) zápočet/kolokvium letní 06.05.2024 - Pondělí 10:30 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 04.05.2024 23:59 04.05.2024 23:59 26.04.2024 18:00
Opravný test z kurzu lyžování
detail 13/20
Kurz lyžování II (OPBT4T045A) zápočet/kolokvium letní 13.05.2024 - Pondělí 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV PhDr. Petra Fořterová, Ph.D. 11.05.2024 23:59 11.05.2024 23:59 07.05.2024 14:00
Opravný test z kurzu lyžování
detail S 43/999
Tělesná výchova pro vychovatele (OSZB057) zkouška oba Po 20.05.2024 - 07.06.2024 41-KTV 15.04.2024 23:59 15.04.2024 23:59 18.03.2024 00:00
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ)
detail S 43/999
Obhajoba bakalářské práce (OSZD104TV) zkouška oba Po 20.05.2024 - 07.06.2024 41-KTV 15.04.2024 23:59 15.04.2024 23:59 18.03.2024 00:00
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ)
detail S 43/999
Obhajoba diplomové práce (OSZD105TV) zkouška oba Po 20.05.2024 - 07.06.2024 41-KTV 15.04.2024 23:59 15.04.2024 23:59 18.03.2024 00:00
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ)
detail S 43/999
Tělesná výchova s didaktikou (OSZM0721ST) zkouška oba Po 20.05.2024 - 07.06.2024 41-KTV 15.04.2024 23:59 15.04.2024 23:59 18.03.2024 00:00
KTV (1. a 2. týden, obhajoby, specializace VYCH a 1. st. ZŠ)
detail 15/50
Didaktika TV II. (OCRN20UC44) zkouška letní 21.05.2024 - Úterý 14:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B103 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 20.05.2024 23:59 20.05.2024 23:59
KTV Brandýs.
detail 15/50
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) zkouška letní 21.05.2024 - Úterý 14:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B103 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 20.05.2024 23:59 20.05.2024 23:59
KTV Brandýs.
detail 15/50
Antropomotorika a výzkumné metody v TV (OPMN0T341B) zkouška letní 21.05.2024 - Úterý 14:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B103 41-KTV PhDr. Martin Dlouhý, Ph.D. 20.05.2024 23:59 20.05.2024 23:59
KTV Brandýs.
detail 2/30
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) zápočet/kolokvium letní 22.05.2024 - Středa 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 15.05.2024 00:00
detail 30/30
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) zápočet/kolokvium letní 22.05.2024 - Středa 10:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 15.05.2024 00:00
detail 22/30
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) zápočet/kolokvium letní 22.05.2024 - Středa 10:40 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 15.05.2024 00:00
detail Z 1/6
Didaktika TV se základy biomechaniky (OPBT4T041A) zkouška letní 22.05.2024 - Středa 11:00 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B103 41-KTV prof. PhDr. Soňa Jandová, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59
detail 21/30
Základy gymnastiky a sportovních her (OKMN0T118A) zápočet/kolokvium letní 22.05.2024 - Středa 11:20 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 15.05.2024 00:00
detail 21/30
Základy gymnastiky a sportovních her (OPMN0T118A) zápočet/kolokvium letní 22.05.2024 - Středa 11:20 Kralovická 915, Brandýs nad Labem B001 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 15.05.2024 00:00
detail 8/8
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) zkouška letní 23.05.2024 - Čtvrtek 09:00 kabinet TV č.dv. 406, Rettigova 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 21.05.2024 23:59 21.05.2024 23:59 16.05.2024 00:00
detail 0/10
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OPB03T406A) zkouška letní 23.05.2024 - Čtvrtek 13:30 kabinet TV č.dv. 406, Rettigova 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 22.05.2024 23:59 22.05.2024 23:59 16.05.2024 00:00
detail S 21/99
Obhajoba závěrečné práce (OSZC110TV) zkouška oba Pá 24.05.2024 - 24.05.2024 41-KTV 13.05.2024 23:59 13.05.2024 23:59 11.03.2024 00:00
CZV KTV
detail 10/10
Didaktika tělesné výchovy prohlubující (OKB03T406A) zkouška letní 24.05.2024 - Pátek 09:00 kabinet KTV, č.dv. 406, Rettigova 41-KTV Mgr. Šárka Panská, Ph.D. 22.05.2024 23:59 22.05.2024 23:59
Výsledky 51-100 z 200 předchozí 1 2 3 4 další
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK