Termíny zkoušek - přihlašováníTermíny zkoušek - přihlašování(verze: 227)
Prohlížení do roku 2023/2024 letní
   Přihlásit přes CAS
všechny předměty
Změnit třídění na kód - název
Vlastnosti:
 
Exportovat do kalendáře
exportovat do excelu
KapacitaPředmětTyp SemestrDatumHodinaBudovaMístnost Garant termínuUčitelOdhlásit doZápis doPřihlašování od
detail 4/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 14.12.2023 - Čtvrtek 11:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 13.12.2023 23:59 13.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 4/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 14.12.2023 - Čtvrtek 12:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 13.12.2023 23:59 13.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 3/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 14.12.2023 - Čtvrtek 13:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 13.12.2023 23:59 13.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 4/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 18.12.2023 - Pondělí 12:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 17.12.2023 23:59 17.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 4/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 18.12.2023 - Pondělí 13:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 17.12.2023 23:59 17.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 3/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 18.12.2023 - Pondělí 14:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 17.12.2023 23:59 17.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 4/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 20.12.2023 - Středa 09:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 19.12.2023 23:59 19.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 1/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 20.12.2023 - Středa 10:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 19.12.2023 23:59 19.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 1/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 20.12.2023 - Středa 10:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 19.12.2023 23:59 19.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 22/25
Systematika a evoluce cevnatých rostlin (OB2302012) zápočet/kolokvium letní 20.12.2023 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 19.12.2023 20:00 19.12.2023 20:00 15.12.2023 00:00
detail 22/25
Botanika semenných rostlin (OPBB2B112A) zápočet/kolokvium letní 20.12.2023 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 19.12.2023 20:00 19.12.2023 20:00 15.12.2023 00:00
detail 22/25
Botanika semenných rostlin (OPBB4B032A) zápočet/kolokvium zimní 20.12.2023 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 19.12.2023 20:00 19.12.2023 20:00 15.12.2023 00:00
detail 3/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 09:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 2/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 09:45 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 0/2
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 11:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59 01.12.2023 18:00
detail 10/10
Anatomie a morfologie člověka (OPBB2B102A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 16:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 10/10
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 16:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 8/12
Anatomie a morfologie člověka (OPBB2B102A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 17:20 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 8/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 21.12.2023 - Čtvrtek 17:20 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 20.12.2023 23:59 20.12.2023 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 2/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 07:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59 01.12.2023 18:00
detail 3/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 08:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59 01.12.2023 18:00
detail 1/15
Anatomie a morfologie člověka (OPBB2B102A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 09:45 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 1/15
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 09:45 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 0/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 12:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 18/25
Systematika a evoluce cevnatých rostlin (OB2302012) zápočet/kolokvium letní 03.01.2024 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 02.01.2024 20:00 02.01.2024 20:00
detail 18/25
Botanika semenných rostlin (OPBB2B112A) zápočet/kolokvium letní 03.01.2024 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 02.01.2024 20:00 02.01.2024 20:00
detail 18/25
Botanika semenných rostlin (OPBB4B032A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 12:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 02.01.2024 20:00 02.01.2024 20:00
detail 6/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 13:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 6/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 03.01.2024 - Středa 13:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 02.01.2024 23:59 02.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 10/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 11:40 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 03.01.2024 23:59 03.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 10/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 11:40 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 03.01.2024 23:59 03.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 11/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 13:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 03.01.2024 23:59 03.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 11/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 04.01.2024 - Čtvrtek 13:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 03.01.2024 23:59 03.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 11/30
Botanika semenných rostlin (OKBB4B032A) zápočet/kolokvium zimní 05.01.2024 - Pátek 09:30 M. Rettigové 4, Praha 1 R307 41-KBES RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. 04.01.2024 20:00 04.01.2024 20:00
detail 3/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 05.01.2024 - Pátek 14:45 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 04.01.2024 23:59 04.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 5/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 05.01.2024 - Pátek 16:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 04.01.2024 23:59 04.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail S 17/999
Obhajoba diplomové práce (OSZD105BI) zkouška oba Po 08.01.2024 - 19.01.2024 41-KBES 04.12.2023 23:59 04.12.2023 23:59 06.11.2023 00:00
KBES OBHAJOBY
detail S 1/999
Biologie s didaktikou (OSZNM103) zkouška oba Po 08.01.2024 - 26.01.2024 41-KBES 04.12.2023 23:59 04.12.2023 23:59 06.11.2023 00:00
KBES NMGR jednoobor
detail S 1/999
Speciální didaktika biologie (OSZNM138) zkouška oba Po 08.01.2024 - 26.01.2024 41-KBES 04.12.2023 23:59 04.12.2023 23:59 06.11.2023 00:00
KBES NMGR jednoobor
detail 1/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 08.01.2024 - Pondělí 09:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 07.01.2024 23:59 07.01.2024 23:59
detail 0/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 08.01.2024 - Pondělí 10:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 07.01.2024 23:59 07.01.2024 23:59
detail 1/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 08.01.2024 - Pondělí 11:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 07.01.2024 23:59 07.01.2024 23:59
detail 1/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 09:40 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
detail 8/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 10:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 8/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 10:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 3/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 10:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
detail 2/4
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 11:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R315 41-KBES Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
detail 9/12
Biologie člověka I (OKBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 11:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail 9/12
Biologie člověka I (OPBB4B011A) zápočet/kolokvium zimní 09.01.2024 - Úterý 11:15 M. Rettigové 4, Praha 1 R306 41-KBES RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
test z anatomického názvosloví + poznávačka kostí
detail Z 2/15
Mineralogie a petrologie (OKBB2B103A) zkouška zimní 09.01.2024 - Úterý 13:00 M. Rettigové 4, Praha 1 R309 41-KBES doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. 08.01.2024 23:59 08.01.2024 23:59
Výsledky 1-50 z 423 1 2 3 4 5 ... 9 další
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK