| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
Z |
7/25
|
Genetika a molekulární biologie (OPBB2B116A) |
zkouška |
zimní |
14.02.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
13.02.2024 23:59 |
13.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
7/25
|
Mikrobiologie (OPBB2B120A) |
zkouška |
zimní |
14.02.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
13.02.2024 23:59 |
13.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
7/25
|
Biologie a biochemie buňky (OPBB4B012A) |
zkouška |
zimní |
14.02.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
13.02.2024 23:59 |
13.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
7/25
|
Mikrobiologie (OPBB4B033A) |
zkouška |
zimní |
14.02.2024 - Středa |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
13.02.2024 23:59 |
13.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OB2302023) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OKBB2B118A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OKB2302022) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Biologie dítěte (OKMN0B282C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Fyziologie živočichů a člověka (OPBB2B118A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/25
|
Biologie dítěte (OPMN0B359C) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
12:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
1/10
|
Systematika a evoluce cevnatých rostlin (OB2302012) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
15.02.2024 20:00 |
15.02.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
1/10
|
Botanika semenných rostlin (OKBB4B032A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
15.02.2024 20:00 |
15.02.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
1/10
|
Botanika semenných rostlin (OPBB4B032A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
15.02.2024 20:00 |
15.02.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
1/10
|
Poznávání přírody s didaktikou I (OPMN0B148A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
15.02.2024 20:00 |
15.02.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
1/10
|
Poznávání přírody s didaktikou I (O01302156) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
13:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R306 |
41-KBES |
RNDr. Jana Skýbová, Ph.D. |
15.02.2024 20:00 |
15.02.2024 20:00 |
|
detail |
|
Z |
4/15
|
Mineralogie a petrologie (OKBB2B103A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
Poslední termín pro ZS 2023/24 |
detail |
|
Z |
4/15
|
Mineralogie a petrologie (OKBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
Poslední termín pro ZS 2023/24 |
detail |
|
Z |
2/6
|
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OKBB4B031A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
|
|
41-KBES |
Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
4/15
|
Mineralogie a petrologie (OPBB2B103A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
Poslední termín pro ZS 2023/24 |
detail |
|
Z |
4/15
|
Mineralogie a petrologie (OPBB4B013A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R309 |
41-KBES |
doc. RNDr. Vasilis Teodoridis, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
Poslední termín pro ZS 2023/24 |
detail |
|
Z |
2/6
|
Zoologie bezobratlých a jednobuněčných (OPBB4B031A) |
zkouška |
zimní |
16.02.2024 - Pátek |
15:00 |
|
|
41-KBES |
Mgr. Dagmar Říhová, Ph.D. |
15.02.2024 23:59 |
15.02.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
1/1
|
Státní doktorská zkouška (BI) (ODSZBI1) |
zkouška |
oba |
Pá 12.04.2024 - 12.04.2024 |
|
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R118 |
41-OVC |
|
11.04.2024 23:59 |
11.04.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
1/1
|
Disertační práce (ODSZ0DISBI) |
zkouška |
oba |
Pá 12.04.2024 - 12.04.2024 |
|
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R118 |
41-OVC |
|
11.04.2024 23:59 |
11.04.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
1/999
|
Biologie, geologie a environmentalistika (OSZB103) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES - Bc. jednoobor |
detail |
|
S |
1/999
|
Speciální biologie, ekologie a environmentalistika (OSZB104) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES - Bc. jednoobor |
detail |
|
S |
29/999
|
Obhajoba bakalářské práce (OSZD104BI) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES OBHAJOBY |
detail |
|
S |
29/999
|
Obhajoba diplomové práce (OSZD105BI) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES OBHAJOBY |
detail |
|
S |
19/999
|
Biologie s didaktikou (OSZNM103) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NMGR jednoobor |
detail |
|
S |
19/999
|
Speciální didaktika biologie (OSZNM138) |
zkouška |
oba |
Po 20.05.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NMGR jednoobor |
detail |
|
|
3/20
|
Biologie dítěte (OKMN0B282C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
11:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Biologie dítěte (OPMN0B359C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
11:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OKBB4B023A) |
zkouška |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OPBB4B023A) |
zkouška |
letní |
21.05.2024 - Úterý |
14:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
20.05.2024 23:59 |
20.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
31/999
|
Biologie, geologie a environmentalistika (OSZB047) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES DIPLOMNÍ - MAJOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
31/999
|
Biologie, geologie a environmentalistika (OSZB103) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES DIPLOMNÍ - MAJOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
31/999
|
Biologie a didaktika biologie (OSZNM02) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES DIPLOMNÍ - MAJOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
16/999
|
Biologie s didaktikou (OSZNM103) |
zkouška |
oba |
Po 27.05.2024 - 31.05.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NMGR major |
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OKBB4B023A) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OPBB4B023A) |
zkouška |
letní |
29.05.2024 - Středa |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
28.05.2024 23:59 |
28.05.2024 23:59 |
|
detail |
|
S |
29/999
|
Biologie, geologie a environmentalistika (OSZB047) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NEDIPLOMNÍ - MINOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
29/999
|
Biologie, geologie a environmentalistika (OSZB103) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NEDIPLOMNÍ - MINOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
29/999
|
Biologie a didaktika biologie (OSZNM02) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NEDIPLOMNÍ - MINOR PŘEDMĚT |
detail |
|
S |
14/999
|
Biologie s didaktikou (OSZNM103) |
zkouška |
oba |
Po 03.06.2024 - 07.06.2024 |
|
|
|
41-KBES |
|
15.04.2024 23:59 |
15.04.2024 23:59 |
18.03.2024 00:00 |
KBES NMGR minor |
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OKBB4B023A) |
zkouška |
letní |
07.06.2024 - Pátek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
06.06.2024 23:59 |
06.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OPBB4B023A) |
zkouška |
letní |
07.06.2024 - Pátek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
06.06.2024 23:59 |
06.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Biologie dítěte (OKMN0B282C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
07.06.2024 - Pátek |
11:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
06.06.2024 23:59 |
06.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Biologie dítěte (OPMN0B359C) |
zápočet/kolokvium |
letní |
07.06.2024 - Pátek |
11:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
06.06.2024 23:59 |
06.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OKBB4B023A) |
zkouška |
letní |
17.06.2024 - Pondělí |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
16.06.2024 23:59 |
16.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OPBB4B023A) |
zkouška |
letní |
17.06.2024 - Pondělí |
15:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
16.06.2024 23:59 |
16.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
Z |
0/30
|
Biologie člověka II (OKBB4B023A) |
zkouška |
letní |
26.06.2024 - Středa |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
RNDr. Edvard Ehler, Ph.D. |
25.06.2024 23:59 |
25.06.2024 23:59 |
|