Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od | |||
detail | 2/10 |
Czech II A (DA0103325) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 2/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 08:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | 12.12.2023 20:00 | ||
detail | 25/30 |
Latin Medical Terminology (DA0101332) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 10:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 25/30 |
Latin Terminology I. (DA1101333) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 10:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 25/30 |
Latinská lékařská terminologie (D0101332) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 10:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 25/30 |
Latinská terminologie I. (D1101333) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 10:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 25/30 |
Odborná terminologie (D1501007) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 10:30 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 2/10 |
Latinská odborná terminologie (D1301031) | zápočet/kolokvium | zimní | 06.02.2024 - Úterý | 15:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Zdeněk Zárybnický | 04.02.2024 20:00 | 04.02.2024 20:00 | |||
detail | 7/10 |
Latinská odborná terminologie (D1301031) | zkouška | zimní | 07.02.2024 - Středa | 09:30 | 13-821 | Mgr. Zdeněk Zárybnický | 05.02.2024 20:00 | 05.02.2024 20:00 | |||||
detail | 2/15 |
Czech III (DA0105424) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Hana Veselá | 07.02.2024 20:00 | 07.02.2024 20:00 | 19.12.2023 00:00 | ||
For all groups | |||||||||||||||
detail | 2/15 |
Czech I. (DA1101425) | zápočet/kolokvium | zimní | 08.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Hana Veselá | 07.02.2024 20:00 | 07.02.2024 20:00 | 19.12.2023 00:00 | ||
For all groups | |||||||||||||||
detail | 5/20 |
Latin Medical Terminology (DA0101332) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 5/20 |
Latin Terminology I. (DA1101333) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 5/20 |
Latinská lékařská terminologie (D0101332) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 5/20 |
Latinská terminologie I. (D1101333) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 5/20 |
Odborná terminologie (D1501007) | zápočet/kolokvium | zimní | 13.02.2024 - Úterý | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | PhDr. Josef Förster, Ph.D. | 11.02.2024 20:00 | 11.02.2024 20:00 | 15.12.2023 18:00 | ||
detail | 0/4 |
Anglický jazyk - odborný III (D1903012) | zkouška | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | PaedDr. Romana Chadimová | 14.02.2024 20:00 | 14.02.2024 20:00 | ||||
Ústní zkouška, Plzeňská 311, pavilon A, 4. podlaží, č. dveří 415 | |||||||||||||||
detail | 0/4 |
Anglický jazyk - odborný III (D2903012) | zkouška | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | PaedDr. Romana Chadimová | 14.02.2024 20:00 | 14.02.2024 20:00 | ||||
Ústní zkouška, Plzeňská 311, pavilon A, 4. podlaží, č. dveří 415 | |||||||||||||||
detail | 0/15 |
Czech III (DA0105424) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Hana Veselá | 13.02.2024 20:00 | 13.02.2024 20:00 | 19.12.2023 00:00 | ||
For all groups | |||||||||||||||
detail | 0/15 |
Czech I. (DA1101425) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 09:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Hana Veselá | 13.02.2024 20:00 | 13.02.2024 20:00 | 19.12.2023 00:00 | ||
For all groups | |||||||||||||||
detail | 1/1 |
Latinská odborná terminologie (D1301031) | zápočet/kolokvium | zimní | 15.02.2024 - Čtvrtek | 13:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Zdeněk Zárybnický | 13.02.2024 20:00 | 13.02.2024 20:00 | |||
detail | 6/10 |
Czech II A (DA0103325) | zkouška | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech II A (DA0103325) | zápočet/kolokvium | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zápočet/kolokvium | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 6/10 |
Czech III. (DA1103424) | zkouška | zimní | 24.03.2024 - Neděle | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A205 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 22.03.2024 20:00 | 22.03.2024 20:00 | 17.01.2024 20:00 | ||
detail | 5/5 |
Anglická terminologie (D1301351) | zkouška | letní | 09.05.2024 - Čtvrtek | 16:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 09.04.2024 20:00 | |||
Zkouška probíhá v A415. |
|||||||||||||||
detail | 23/40 |
Odborná latinská terminologie (D19020023) | zápočet/kolokvium | letní | 10.05.2024 - Pátek | 07:00 | 2. lékařská fakulta (areál FN Motol), V Úvalu 84, Praha 5 | MOT_MPP | 13-821 | Mgr. Zdeněk Zárybnický | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 26.04.2024 18:00 | ||
detail | 23/40 |
Odborná latinská terminologie (D29020023) | zápočet/kolokvium | letní | 10.05.2024 - Pátek | 07:00 | 2. lékařská fakulta (areál FN Motol), V Úvalu 84, Praha 5 | MOT_MPP | 13-821 | Mgr. Zdeněk Zárybnický | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 26.04.2024 18:00 | ||
detail | 21/60 |
Odborná latinská terminologie (D29020023) | zápočet/kolokvium | letní | 10.05.2024 - Pátek | 08:15 | 2. lékařská fakulta (areál FN Motol), V Úvalu 84, Praha 5 | MOT_MPP | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 26.04.2024 18:00 | ||
detail | 19/20 |
Latinská terminologie II. (D1102332) | zkouška | letní | 10.05.2024 - Pátek | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A306 | 13-821 | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 03.05.2024 18:00 | |||
Předtermín z Latinské terminologie II. |
|||||||||||||||
detail | 69/70 |
Latinská terminologie II. (D1102332) | zkouška | letní | 10.05.2024 - Pátek | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A303 | 13-821 | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 01.05.2024 18:00 | |||
Předtermín z Latinské terminologie II. | |||||||||||||||
detail | 10/12 |
Anglická terminologie (D1301351) | zkouška | letní | 10.05.2024 - Pátek | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 09.05.2024 20:00 | 09.05.2024 20:00 | 09.04.2024 20:00 | |||
Zkouška probíhá v A415. |
|||||||||||||||
detail | 110/110 |
Latinská terminologie II. (D1102332) | zkouška | letní | 10.05.2024 - Pátek | 14:15 | 2. lékařská fakulta (areál FN Motol), V Úvalu 84, Praha 5 | MOT_VP | 13-821 | 08.05.2024 20:00 | 08.05.2024 20:00 | 01.05.2024 18:00 | |||
Předtermín z Latinské terminologie II. | |||||||||||||||
detail | 19/20 |
Czech III (DA0105424) | zápočet/kolokvium | letní | 13.05.2024 - Pondělí | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 11.05.2024 20:00 | 11.05.2024 20:00 | 18.04.2024 12:00 | ||
Czech exam preterm - written part |
|||||||||||||||
detail | 19/20 |
Czech VI. (DA1108424) | zápočet/kolokvium | letní | 13.05.2024 - Pondělí | 08:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 11.05.2024 20:00 | 11.05.2024 20:00 | 18.04.2024 12:00 | ||
Czech exam preterm - written part |
|||||||||||||||
detail | 8/12 |
Anglická terminologie (D1301351) | zkouška | letní | 13.05.2024 - Pondělí | 10:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 12.05.2024 20:00 | 12.05.2024 20:00 | 09.04.2024 20:00 | |||
Zkouška probíhá v A415. |
|||||||||||||||
detail | 5/5 |
Czech III (DA0105424) | zkouška | letní | 15.05.2024 - Středa | 10:00 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 13.05.2024 20:00 | 13.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Infekční klinika 10.00 - 12.00 |
|||||||||||||||
detail | 5/5 |
Czech VI. (DA1108424) | zkouška | letní | 15.05.2024 - Středa | 10:00 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 13.05.2024 20:00 | 13.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Infekční klinika 10.00 - 12.00 |
|||||||||||||||
detail | 3/3 |
Czech III (DA0105424) | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 14.05.2024 20:00 | 14.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Interní klinika 10.00 - 11.00 |
|||||||||||||||
detail | 3/3 |
Czech VI. (DA1108424) | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 10:00 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 14.05.2024 20:00 | 14.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Interní klinika 10.00 - 11.00 |
|||||||||||||||
detail | 18/24 |
Latin Terminology II. (DA1102333) | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 14:15 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_A206 | 13-821 | 15.05.2024 20:00 | 15.05.2024 20:00 | 02.05.2024 18:00 | |||
Exam Preterm Latin terminology II. |
|||||||||||||||
detail | 2/5 |
Anglická terminologie (D1301351) | zkouška | letní | 16.05.2024 - Čtvrtek | 16:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Ivana Kejvalová | 15.05.2024 20:00 | 15.05.2024 20:00 | 09.04.2024 20:00 | |||
Zkouška probíhá v A415. |
|||||||||||||||
detail | 0/6 |
Czech II B (DA0104326) | zápočet/kolokvium | letní | 21.05.2024 - Úterý | 08:10 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 20.05.2024 20:00 | 20.05.2024 20:00 | 06.05.2024 20:00 | ||
detail | 0/6 |
Czech II. (DA1102425) | zápočet/kolokvium | letní | 21.05.2024 - Úterý | 08:10 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 20.05.2024 20:00 | 20.05.2024 20:00 | 06.05.2024 20:00 | ||
detail | 0/6 |
Czech IV. (DA1104424) | zápočet/kolokvium | letní | 21.05.2024 - Úterý | 08:10 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | TPU_B109 | 13-821 | Mgr. Petra Fabingerová | 20.05.2024 20:00 | 20.05.2024 20:00 | 06.05.2024 20:00 | ||
detail | 5/5 |
Anglická terminologie II. (D1104312) | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 11:45 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Kateřina Hůlková | 20.05.2024 19:00 | 20.05.2024 19:00 | 12.05.2024 19:00 | |||
předtermín pro kruhy č. 4 a 5 |
|||||||||||||||
detail | 4/4 |
Czech III (DA0105424) | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 13:30 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 19.05.2024 20:00 | 19.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Interní klinika 13.30 - 15.00 |
|||||||||||||||
detail | 4/4 |
Czech VI. (DA1108424) | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 13:30 | 13-821 | Mgr. Eliška Králová, Ph.D. | 19.05.2024 20:00 | 19.05.2024 20:00 | 30.04.2024 19:00 | ||||
Oral part, Interní klinika 13.30 - 15.00 |
|||||||||||||||
detail | 7/7 |
Anglická terminologie II. (D1104312) | zkouška | letní | 21.05.2024 - Úterý | 14:00 | Budova Teoretických a preklinických ústavů 2. lékařské fakulty, Plzeňská 311, Praha 5 | 13-821 | Mgr. Kateřina Hůlková | 20.05.2024 19:00 | 20.05.2024 19:00 | 12.05.2024 19:00 | |||
předtermín pro kruhy č. 5, 6 a 9 |