| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Běh začátečníci 14:30 - 15:30 - Zámostí |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Natural Movement 15:30 - 16:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 16:30 - 17:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 17:00 - 18:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
10/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 17:00 - 18:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Fitness pro dívky 17:30 - 18:30 - Zámostí Fitness a tatami |
detail |
|
|
10/11
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 18:00 - 19:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
11/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
18:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Badminton pokročilí 18:00 - 19:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Zumba 18:30 - 19:30 - Zámostí TĚLOCVIČNA |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Futsal 19:00 - 20:00 ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
41/40
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - BodyForm 19:00 - 20:00 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - volejbal začátečníci 19:00 - 20:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
19:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - Zumba 19:30 - 20:30 - Zámostí TĚLOCVIČNA |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
09.10.2023 - Pondělí |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
PO - volejbal začátečníci 20:00 - 21:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
7/15
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
12:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Běh mírně pokročilí 12:30 - 13:30 - Zámostí |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Plavání začátečníci 14:00 - 15:00 50m Bazén |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - lezení pokročilí 14:00 - 15:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
15:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - lezení začátečníci 15:00 - 16:00 Stěna HK (Adresa: Brněnská 302, Hradec Králové) |
detail |
|
|
11/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
15:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Stolní tenis 15:30 - 16:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
20/20
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Zumba 16:00 - 17:00 - Bonstep |
detail |
|
|
11/11
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
16:15 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
08.10.2023 16:15 |
08.10.2023 16:15 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Sebeobrana ženy 16:15 - 17:30 Zámostí tatami |
detail |
|
|
13/13
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
16:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Zdravotní CORE trénink 16:30 - 17:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
17:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Strong 17:00 - 18:00 - Bonstep |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Fitness 17:30 - 19:00 Zámostí posilovna |
detail |
|
|
16/13
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - CORE - Pilates 17:30 - 18:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Basketbal začátečníci 19:00 - 20:00 - ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Badminton výborní 19:00 - 20:30 - tělocvična FVZ |
detail |
|
|
6/6
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - kalistenika 19:00 - 20:00 Zámostí tatami (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
10.10.2023 - Úterý |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ÚT - Basketbal pokročilí 20:00 - 21:00 - ZŠ Štefcova |
detail |
|
|
6/15
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
08:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Běh pokročilí 8:30 - 10:00 - Zámostí |
detail |
|
|
13/13
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
12:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - sluneční jóga 12:30 - 13:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
13:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - sluneční jóga 13:30 - 14:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
9/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
14:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Plavání začátečníci 14:00 - 15:00 50m Bazén |
detail |
|
|
13/13
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
14:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - sluneční jóga 14:30 - 15:30 Zámostí (Adresa: Zámostí 683, Hradec Králové) |
detail |
|
|
11/11
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
16:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - SmartFit-HIIT 16:00 - 17:00 - Zámostí fitness a tatami |
detail |
|
|
8/8
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
17:05 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Bojové techniky 17:05 - 18:30 Zámostí tatami |
detail |
|
|
14/13
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - BodyForm 17:30 - 18:30 - Zámostí tělocvična |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
17:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - florbal začátečníci 17:30 - 18:30 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092, Hradec Králové) |
detail |
|
|
16/16
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Hip Hop - street dance, 18:30 - 19:30, Zámostí 683 - tělocvična |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Iveta Szakošová |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Kondiční trénink 18:30 - 19:45 - Zámostí fitness a tatami |
detail |
|
|
5/5
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - volejbal výborní 18:30 - 20:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
18:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - florbal pokročilí 18:30 - 19:30 ZŠ Štefcova (Adresa: Štefcova ul. 1092, Hradec Králové) |
detail |
|
|
10/10
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
19:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Spinning 19:00 - 19:50 SQ centrum Třebeš |
detail |
|
|
11/16
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
19:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jana Bezoušková Paulů |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - Společenské tance - páry , 19:30 - 21:00, Zámostí 683 - tělocvična |
detail |
|
|
7/7
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
20:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - volejbal pokročilí 20:00 - 21:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
9/9
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
11.10.2023 - Středa |
21:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Tomáš Válek, Ph.D. |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ST - volejbal pokročilí 21:00 - 22:00 ZŠ Mandysova (Adresa: Mandysova 1434, Hradec Králové) |
detail |
|
|
11/11
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.10.2023 - Čtvrtek |
11:00 |
|
|
15-200 |
Mgr. Jiří Bezouška |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ČT - Squash 11:00 - 12:00 SQ centrum Třebeš |
detail |
|
|
7/15
|
Tělesná výchova III (FV016) |
zápočet/kolokvium |
zimní |
12.10.2023 - Čtvrtek |
12:30 |
|
|
15-200 |
Mgr. et Mgr. Michal Němeček |
03.10.2023 20:00 |
03.10.2023 20:00 |
02.10.2023 18:00 |
ČT - Běh mírně pokročilí 12:30 - 13:30 - Zámostí |