| | | Kapacita | Předmět | Typ | Semestr | Datum | Hodina | Budova | Místnost | Garant termínu | Učitel | Odhlásit do | Zápis do | Přihlašování od |
detail |
|
|
75/75
|
Moderní angličtina II (OPBA4A023A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
AULA |
41-KAJL |
PhDr. Petra Kacafírková, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
15.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
5/6
|
Geometrie (OPMN0M136A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R318 |
41-KMDM |
doc. RNDr. Darina Jirotková, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
|
Pouze pro studenty, kteří již napsali písemnou část, Pro studenty ze seminární skupiny D. Jirotkové |
detail |
|
|
8/8
|
Dějiny pedagogiky II (OPMN0N113A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:00 |
|
R230 |
41-KPPP |
doc. PhDr. Jana Uhlířová, CSc. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
03.05.2024 16:00 |
detail |
|
|
11/160
|
Pedagogický výzkum (OPMN0N168A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:00 |
|
https://dl3.cuni.cz/course/view.php?id=647 |
41-KPPP |
Mgr. Barbora Nekardová |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/8
|
Dějiny pedagogiky II (O01215010) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:00 |
|
R230 |
41-KPPP |
doc. PhDr. Jana Uhlířová, CSc. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
03.05.2024 16:00 |
detail |
|
|
1/40
|
Foreign language – English IV (OKMN0A193B) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C202/C2 |
41-KAJL |
Mgr. Veronika Gajdošíková |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 13:00 |
|
KS Foreign English IV středně pokročilí |
detail |
|
|
5/5
|
Dítě a matematika II (OPMN0M170A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
16:30 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R122 |
41-KMDM |
Mgr. Radka Havlíčková, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
22.05.2024 17:00 |
Kolokvium - prezentace portfolií |
detail |
|
|
20/50
|
Základy psychologie (OKBZ1Q002A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
17:00 |
|
Online, Moodle: https://dl1.cuni.cz/course/view.php?id=8333#section-20 |
41-KPSY |
Mgr. Ondřej Hrabec, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
03.06.2024 23:59 |
19.04.2024 00:00 |
detail |
|
|
22/50
|
Teorie předškolní výchovy I (OKB01N110A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
18:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KPPP |
PhDr. Barbora Loudová Stralczynská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
22/50
|
Teorie a didaktika předškolní výchovy I (OKB03N201A) |
zkouška |
letní |
05.06.2024 - Středa |
18:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KPPP |
PhDr. Barbora Loudová Stralczynská, Ph.D. |
04.06.2024 23:59 |
04.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/10
|
Gramatika RJ I (OPBR4R021A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:00 |
Celetná 13, Praha 1 |
C105/C14 |
41-KRL |
PhDr. Jakub Konečný, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/4
|
Didaktika matematiky s praxí III (OPMN0M165A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:30 |
|
|
41-KMDM |
PhDr. Jana Slezáková, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
21.05.2024 00:15 |
Dozvíte se předem, kde se sejdeme u zkoušky. |
detail |
|
|
1/20
|
Struktura hudby I (OPBH4H043A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
08:45 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R107 |
41-KHV |
PhDr. Magdalena Saláková, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Stereometrie (OCRM20UM09) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/20
|
Digitální zvuk (OKBI3I045A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R013H |
41-KITTV |
Ing. Jaroslav Novák, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Stereometrie (OKBM3M022A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Stereometrie (OKBM4M022A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
15/16
|
Didaktika odborného vzdělávání I (OKBO3I045A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R108 |
41-KITTV |
PaedDr. Ladislav Reitmayer, CSc. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
25.04.2024 17:00 |
vyčkat před učebnou R 108 |
detail |
|
|
10/15
|
Základy slovanských jazyků pro bohemisty (OKNC3C022A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R208 |
41-KCJ |
Mgr. Jana Macurová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
20.05.2024 00:00 |
detail |
|
|
3/20
|
Jazyková cvičení a reálie II (OPBF4F021A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 8, Praha 1 |
S210 |
41-KFJL |
Mgr. Madeleine Biegel |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
1/10
|
Aplikovaná hudební teorie I (OPBH4H022A) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R107 |
41-KHV |
PhDr. Magdalena Saláková, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/12
|
Struktura hudby I (OPBH4H043A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R107 |
41-KHV |
PhDr. Magdalena Saláková, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/10
|
Algoritmizace a programování (OPBI2I120B) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R013B |
41-KITTV |
PhDr. Jiří Štípek, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/10
|
Programování I (OPBI3I025A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R013B |
41-KITTV |
PhDr. Jiří Štípek, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/20
|
Digitální zvuk (OPBI3I045A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R013H |
41-KITTV |
Ing. Jaroslav Novák, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
8/10
|
Algoritmizace a programování (OPBI4I023A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R013B |
41-KITTV |
PhDr. Jiří Štípek, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Syntetická geometrie II (OPBM1M109A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Syntetická geometrie III (OPBM1M120A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Syntetická geometrie II (OPBM2M106A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Stereometrie (OPBM3M022A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
27/50
|
Stereometrie (OPBM4M022A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R210 |
41-KMDM |
Mgr. Michal Zamboj, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
12/12
|
Dějiny pedagogiky II (OPMN0N113A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
R230 |
41-KPPP |
doc. PhDr. Jana Uhlířová, CSc. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
03.05.2024 09:00 |
detail |
|
|
12/12
|
Dějiny pedagogiky II (O01215010) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:00 |
|
R230 |
41-KPPP |
doc. PhDr. Jana Uhlířová, CSc. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
03.05.2024 09:00 |
detail |
|
|
9/25
|
Seminář k prevenci závislostí (OB23142033) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Seminář k prevenci závislostí (OB2317150) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Vybrané kapitoly z adiktologie (OCRP17VZ17) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Indikovaná prevence závislostí (OKBQ2P130B) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
4/50
|
Základy vzdělávání dospělých (OKBU1U123A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
Myslíkova 7, Praha 1 |
M209 |
41-KAMV |
Mgr. Danuše Dvořáková |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Vybrané kapitoly z adiktologie (OKBY2P143B) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Prevence rizikového chování (OKBY4P043A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Seminář k prevenci závislostí (OKB2314V64) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Seminář k prevenci závislostí (OKB2317049) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
15/17
|
Anglická a americká literatura od 20. století do současnosti (OPBA4A043A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
Celetná 13, Praha 1 |
C112/C20 |
41-KAJL |
PhDr. Tereza Topolovská, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
V tomto týdnu se konají státnice, počítejte s tím, že počet míst bude omezený. |
detail |
|
|
9/25
|
Vybrané kapitoly z adiktologie (OPBY2P143B) |
zápočet/kolokvium |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
9/25
|
Prevence rizikového chování (OPBY4P043A) |
zkouška |
letní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
09:30 |
|
|
41-KPG |
Ing. Bc. Alena Váchová, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Biologie a biochemie buňky (OKBB2B101A) |
zkouška |
zimní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Genetika a molekulární biologie (OKBB2B116A) |
zkouška |
zimní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Mikrobiologie (OKBB2B120A) |
zkouška |
zimní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Biologie a biochemie buňky (OKBB4B012A) |
zkouška |
zimní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|
detail |
|
|
3/20
|
Mikrobiologie (OKBB4B033A) |
zkouška |
zimní |
06.06.2024 - Čtvrtek |
10:00 |
M. Rettigové 4, Praha 1 |
R307 |
41-KBES |
PhDr. Karel Vojíř, Ph.D. |
05.06.2024 23:59 |
05.06.2024 23:59 |
|