| | | | | | |
| | | Capacity | Course | Type | Semester | Date | Time | Building | Room | Guarantor | Teacher | Cancel before | Registration until | Registration from |
detail |
|
R |
13/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 06, 2023 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 04, 2023, 10:00 PM |
Oct 05, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
R |
10/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 06, 2023 - Friday |
13:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 04, 2023, 10:00 PM |
Oct 05, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
O |
2/10
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 09, 2023 - Monday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Oct 07, 2023, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 01:00 PM |
Oct 06, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
R |
13/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 13, 2023 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 11, 2023, 10:00 PM |
Oct 12, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
R |
7/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 13, 2023 - Friday |
13:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 11, 2023, 10:00 PM |
Oct 12, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
O |
0/6
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 23, 2023 - Monday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Oct 21, 2023, 10:00 PM |
Oct 22, 2023, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
O |
1/6
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 26, 2023 - Thursday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Oct 24, 2023, 10:00 PM |
Oct 25, 2023, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
R |
13/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 27, 2023 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 25, 2023, 10:00 PM |
Oct 26, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
R |
6/13
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Oct 27, 2023 - Friday |
13:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Oct 25, 2023, 10:00 PM |
Oct 26, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
O |
2/4
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Nov 02, 2023 - Thursday |
14:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Oct 31, 2023, 10:00 PM |
Nov 01, 2023, 10:00 PM |
Oct 20, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
O |
0/4
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Nov 09, 2023 - Thursday |
14:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Nov 07, 2023, 10:00 PM |
Nov 08, 2023, 10:00 PM |
Oct 20, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
R |
17/33
|
Stomatology (B80082) |
exam |
winter |
Nov 10, 2023 - Friday |
12:30 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Nov 08, 2023, 10:00 PM |
Nov 09, 2023, 10:00 PM |
|
Kateřinská 32, lecture hall KBLDP2, door 1089 |
detail |
|
S |
3/4
|
Restorative Dentistry - SE (B81412) |
exam |
both |
Mon Nov 13, 2023 - Nov 13, 2023 |
08:00 |
|
|
11-00770 |
prof. MUDr. Jana Dušková, MBA, DrSc. |
Nov 05, 2023, 10:00 PM |
Nov 06, 2023, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 12:00 AM |
detail |
|
S |
2/3
|
Restorative dentistry - SE (B01412) |
exam |
both |
Mon Nov 13, 2023 - Nov 13, 2023 |
12:00 |
|
|
11-00770 |
prof. MUDr. Jana Dušková, MBA, DrSc. |
Nov 05, 2023, 10:00 PM |
Nov 06, 2023, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 12:00 AM |
detail |
|
R |
36/45
|
Stomatology (B80082) |
exam |
winter |
Nov 20, 2023 - Monday |
13:30 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
CHE1P1 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Nov 18, 2023, 10:00 PM |
Nov 19, 2023, 10:00 PM |
|
CHE1P1, door no. 3073 , Kateřinská 32, Prague 2. |
detail |
|
S |
0/2
|
Prosthetic Dentistry and Orthodontics - SE (B81947) |
exam |
both |
Thu Nov 23, 2023 - Nov 23, 2023 |
09:00 |
|
|
11-00770 |
|
Nov 16, 2023, 10:00 PM |
Nov 16, 2023, 10:00 PM |
Nov 01, 2023, 10:00 PM |
detail |
|
R |
24/40
|
Stomatology (B80082) |
exam |
winter |
Nov 24, 2023 - Friday |
12:30 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
KBLDP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Nov 22, 2023, 10:00 PM |
Nov 23, 2023, 10:00 PM |
|
CHE1P1, door no. 3073 , Kateřinská 32, Prague 2. |
detail |
|
R |
33/40
|
Stomatology (B80082) |
exam |
winter |
Dec 04, 2023 - Monday |
14:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
CHE1P1 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Dec 02, 2023, 10:00 PM |
Dec 03, 2023, 10:00 PM |
|
CHE1P1, door no. 3073 , Kateřinská 32, Prague 2. |
detail |
|
R |
18/21
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Dec 08, 2023 - Friday |
12:30 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Dec 06, 2023, 10:00 PM |
Dec 07, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
|
0/5
|
Oral Surgery 1 (B83146) |
credit/colloquium |
winter |
Dec 11, 2023 - Monday |
13:00 |
U Nemocnice 2, Praha 2, pavilion A11 |
STOMP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Dec 09, 2023, 10:00 PM |
Dec 10, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
O |
1/2
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Dec 11, 2023 - Monday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Dec 09, 2023, 10:00 PM |
Dec 10, 2023, 10:00 PM |
Nov 20, 2023, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
7/9
|
Oral Surgery 1 (B83146) |
credit/colloquium |
winter |
Dec 18, 2023 - Monday |
12:30 |
U Nemocnice 2, Praha 2, pavilion A11 |
STOMP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Dec 16, 2023, 10:00 PM |
Dec 17, 2023, 10:00 PM |
|
detail |
|
S |
2/8
|
Surgical Dentistry - SE (B01411) |
exam |
both |
Tue Dec 19, 2023 - Dec 19, 2023 |
08:00 |
|
|
11-00770 |
prof. MUDr. René Foltán, Ph.D. |
Dec 14, 2023, 10:00 PM |
Dec 15, 2023, 10:00 PM |
|
Stomatologická klinika, A11, seminární místnost, 3. patro |
detail |
|
S |
1/4
|
Surgical Dentistry - SE (B81411) |
exam |
both |
Tue Dec 19, 2023 - Dec 19, 2023 |
08:00 |
|
|
11-00770 |
prof. MUDr. René Foltán, Ph.D. |
Dec 14, 2023, 10:00 PM |
Dec 15, 2023, 10:00 PM |
|
Stomatologická klinika, A11, seminární místnost, 3. patro |
detail |
|
R |
23/24
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Dec 21, 2023 - Thursday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Dec 19, 2023, 10:00 PM |
Dec 20, 2023, 10:00 PM |
Nov 20, 2023, 12:00 AM |
2 skupiny po sobě, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
R |
19/24
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 05, 2024 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 03, 2024, 10:00 PM |
Jan 04, 2024, 10:00 PM |
Nov 20, 2023, 12:00 AM |
2 skupiny po sobě, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
S |
2/5
|
Prosthetic Dentistry and Orthodontics - SE (B01947) |
exam |
both |
Tue Jan 09, 2024 - Jan 09, 2024 |
08:00 |
|
|
11-00770 |
|
Jan 02, 2024, 10:00 PM |
Jan 02, 2024, 10:00 PM |
Oct 09, 2023, 10:00 PM |
detail |
|
O |
1/4
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 11, 2024 - Thursday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 09, 2024, 10:00 PM |
Jan 10, 2024, 10:00 PM |
Jan 05, 2024, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
4/4
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 11, 2024 - Thursday |
15:30 |
Karlovo nám. 32, Praha 2, pavilion A |
VUSP1 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 10, 2024, 09:00 PM |
Jan 10, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
10/10
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 12, 2024 - Friday |
09:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 11, 2024, 09:00 PM |
Jan 11, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
5 studentů dopoledne a 5 studentů odpoledne od 13 hodin |
detail |
|
R |
19/24
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 12, 2024 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 10, 2024, 10:00 PM |
Jan 11, 2024, 10:00 PM |
Nov 20, 2023, 12:00 AM |
2 skupiny po sobě, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
6/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 15, 2024 - Monday |
09:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 14, 2024, 09:00 PM |
Jan 14, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
O |
1/2
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 15, 2024 - Monday |
15:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 13, 2024, 10:00 PM |
Jan 14, 2024, 10:00 PM |
Jan 08, 2024, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
6/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 16, 2024 - Tuesday |
14:30 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 15, 2024, 09:00 PM |
Jan 15, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
4/4
|
Gnathology (B83115) |
exam |
winter |
Jan 18, 2024 - Thursday |
15:30 |
Karlovo nám. 32, Praha 2, pavilion A |
VUSP1 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 17, 2024, 09:00 PM |
Jan 17, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
10/10
|
Gnathology (B83115) |
exam |
winter |
Jan 19, 2024 - Friday |
09:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 17, 2024, 10:00 PM |
Jan 18, 2024, 10:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
5 students in the morning and 5 students in the afternoon from 1 pm |
detail |
|
R |
23/24
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 19, 2024 - Friday |
12:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 17, 2024, 10:00 PM |
Jan 18, 2024, 10:00 PM |
Nov 20, 2023, 12:00 AM |
2 skupiny po sobě, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
O |
1/2
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 19, 2024 - Friday |
14:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 17, 2024, 10:00 PM |
Jan 18, 2024, 10:00 PM |
Jan 12, 2024, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
6/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 22, 2024 - Monday |
09:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 21, 2024, 09:00 PM |
Jan 21, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
6/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 23, 2024 - Tuesday |
14:30 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 22, 2024, 09:00 PM |
Jan 22, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
O |
0/4
|
Stomatology (B00082) |
exam |
winter |
Jan 25, 2024 - Thursday |
14:00 |
|
|
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Michal Šipoš |
Jan 23, 2024, 10:00 PM |
Jan 24, 2024, 10:00 PM |
Jan 19, 2024, 12:00 AM |
2.termíny, seminární místnost, pavilon A11, 3.patro |
detail |
|
|
4/4
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 25, 2024 - Thursday |
15:30 |
Karlovo nám. 32, Praha 2, pavilion A |
VUSP1 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 24, 2024, 09:00 PM |
Jan 24, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
0/2
|
Oral Surgery 1 (B83146) |
credit/colloquium |
winter |
Jan 26, 2024 - Friday |
08:00 |
U Nemocnice 2, Praha 2, pavilion A11 |
STOMP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Jan 24, 2024, 10:00 PM |
Jan 25, 2024, 10:00 PM |
|
detail |
|
|
4/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 29, 2024 - Monday |
10:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 27, 2024, 10:00 PM |
Jan 28, 2024, 10:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
0/3
|
Oral Surgery 1 (B83146) |
credit/colloquium |
winter |
Jan 30, 2024 - Tuesday |
08:30 |
U Nemocnice 2, Praha 2, pavilion A11 |
STOMP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Jan 28, 2024, 10:00 PM |
Jan 29, 2024, 10:00 PM |
|
detail |
|
|
3/6
|
Gnathology (B03115) |
exam |
winter |
Jan 30, 2024 - Tuesday |
14:30 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
MUDr. Lucie Himmlová, CSc. |
Jan 29, 2024, 09:00 PM |
Jan 29, 2024, 09:00 PM |
Dec 18, 2023, 09:00 PM |
detail |
|
|
3/4
|
Oral Surgery 1 (B83146) |
credit/colloquium |
winter |
Feb 01, 2024 - Thursday |
07:30 |
U Nemocnice 2, Praha 2, pavilion A11 |
STOMP2 |
11-00770 |
MUDr. et MUDr. Karel Klíma, Ph.D. |
Jan 30, 2024, 10:00 PM |
Jan 31, 2024, 10:00 PM |
|
detail |
|
|
6/17
|
Endodontics (B03380) |
exam |
winter |
Feb 12, 2024 - Monday |
08:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
doc. MUDr. Luděk Peřinka, CSc. |
Feb 09, 2024, 10:00 PM |
Feb 10, 2024, 10:00 PM |
Jan 27, 2024, 08:00 PM |
detail |
|
|
6/17
|
Endodontics (B03574) |
exam |
winter |
Feb 12, 2024 - Monday |
08:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
doc. MUDr. Luděk Peřinka, CSc. |
Feb 09, 2024, 10:00 PM |
Feb 10, 2024, 10:00 PM |
Jan 27, 2024, 08:00 PM |
detail |
|
|
12/15
|
Endodontics (B03380) |
exam |
winter |
Feb 16, 2024 - Friday |
08:00 |
Kateřinská 32, Praha 2 |
STOMD13 |
11-00770 |
doc. MUDr. Luděk Peřinka, CSc. |
Feb 13, 2024, 10:00 PM |
Feb 14, 2024, 10:00 PM |
Jan 27, 2024, 08:00 PM |
Results 1-50 of 259 1 2 3 4 5 6 next
|