InquiryInquiry(version: 716)
In the summer semester of the academic year 2023/2024, data collection is allowed from 27.05.2024 until 15.09.2024. (MFF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
RNDr. Petr Vejmělka [32-KPMS], Mathematics of Life Insurance 1 [NMFP407, cvičení]
Student has disallowed display of personal data, 18.02.2024, 1. ročník, Finanční a pojistná matematika, Master's (post-Bachelor)
Vyučující nám poskytl velmi pěkně zpracované materiály.
Student has disallowed display of personal data, 07.02.2024, 1. ročník, Finanční a pojistná matematika, Master's (post-Bachelor)
Nejvíce jsem ocenila cvičícího ochotu výuku poupravit tak, aby obě strany byly spokojené.
Bohužel mne samotná látka nezaujala, a proto mi přišlo počítání trochu nudnější. Nevýhodou pro cvičího byla nutná výuka v angličtině a i když samotná úroveň jazyku byla dostatečná, tak na přednášení šlo vidět, že cvičící někdy hledá vhodná slova, což zapříčinilo, že flow vysvětlování nebyl tak plynulý.
Mimo jiné vyvoláváním k tabuli cvičící způsobil některým spolužákům návrat traumat ze středních škol.

P.S. Způsobené trauma vyrovnal tím, že se nás jednou zastal před vytrvalým nátlakem babiček a dědečků, které se až překvapivou vitalitou snažili nasoukat do třídy, kde sotva skončila hodina.
Student has disallowed display of personal data, 01.02.2024, 1. Year, Finanční a pojistná matematika, Master's (post-Bachelor)
Na cvika jsem osobně nechodil, příliš nechápu, proč je zápočet těžší než zkouška. Díky za extra rychlé opravování zápočtového testu
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html