InquiryInquiry(version: 716)
In the summer semester of the academic year 2023/2024, data collection is allowed from 27.05.2024 until 15.09.2024. (MFF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
doc. RNDr. David Stanovský, Ph.D. [32-KA], Introduction to Group Theory [NMAG337, přednáška]
Author of entry is known to survey organiser, 19.01.2024, 3. ročník, Obecná matematika, Bachelor's
jako mínus bych řekl, že občas pan docent na přednáškách vypadal, že na ní sám není nějak detailně připraven. Tomu ani nepomáhali situace, kdy nám byl zadán úkol o týden později, takže jsme na něj měli o týden méně času a podobné situace, kterých bylo víc.
Také je mírně obtížné si dělat z přednášek srozumitelné zápisky. Měli jsme sice učebnici, ale spousta důkazů bylo provedeno jinak, než v ní, takže se pak chaotické přednášky opravovali suboptimálně.
Jako plus bych určitě dodal to, že občas bylo na přednáškách vidět, že se panu docentu Stanovskému vykládaná teorie opravdu líbí, díky čemuž se přednášky lépe poslouchali. Čili výstižný popis předmětu je podle mě fajn, ale trochu chaos.
Comment on course, Introduction to Group Theory [NMAG337, přednáška]
Author of entry is known to survey organiser, 19.01.2024, 3. ročník, Obecná matematika, Bachelor's
předmět se mi velice líbil, jediné co bych ocenil je krom poslední části přednášky a kde to má smysl nějaký komentář k tomu, jaká je situace s nekonečnými grupami.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html