InquiryInquiry(version: 716)
In the summer semester of the academic year 2023/2024, data collection is allowed from 27.05.2024 until 15.09.2024. (MFF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
RNDr. Dana Mandíková, CSc. [32-KDF], Physics Teaching Practice II [NFUF404, praxe]
Student has disallowed display of personal data, 19.06.2023, 1. Year, Učitelství chemie pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
S vyučují se zařizovali pouze formality. Bylo to rychlé příjemné a vyučující byla velmi ochotná pomoci.
Comment on course, Physics Teaching Practice II [NFUF404, praxe]
Student has disallowed display of personal data, 19.06.2023, 1. Year, Učitelství chemie pro střední školy, Master's (post-Bachelor)
Je skvělé, že předmět je pojat velmi volně. To znamená, že sám student si může rozhodnout, o čem případně by se rád pobavil s učitelem, který se na něj jde podívat. Dále nám, co učíme je praxe v pohodě uznána. Nechtějí se po nás žádné byrokratické nesmysli, což teda na jiných oborech vůbec není zvykem (například uznávání praxe z chemie je bezúčelová buzerace). Na mě se přišla podívat doktorka Koudelková, což bylo fajn. Sice mě moc nepochválila a našla velký počet nedostatků mé výuky, ale za to mě pomohla se zlepšit. Tím, že je to člověk z praxe jasně pojmenovala klíčové nedostatky a poradila mi, jak je vylepšit a nabídla, že se můžu zajít podívat k ní na základní školu, jak to vypadá v praxi. Přístupu předmětu není, co vytknout.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html