InquiryInquiry(version: 716)
Data collection is currently not allowed (PřF)
   Login via CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Both semesters.
Suggestions to education (Both semesters)
  
Course: Department:
Type:
When the course guarantor is selected, comments will be displayed regarding his/her teaching performance as well as that of all the other teachers teaching the course. If a teacher who is not the course guarantor is selected, only comments related to his/her teaching will be displayed.
---, Microbiology [MB140P33, přednáška]
Student has disallowed display of personal data, 16.02.2016, 2. Year, Biologie, Master's (post-Bachelor)
Myslím, že celkovou kvalitou se jedná o nadprůměrný kurz. Přednáška je sice svojí délkou náročná na pozornost, ale vyučující vykládá poutavě, přiměřeně do hloubky (jen na biochemická témata je lépe býti trochu připraven) a strukturovaně se věnuje tématům, která zaujmou i toho, kdo má s mikrobiologií málo společného. Oceňuji, že se nás vyučující čas od času na něco zeptal – klidně by to mohlo být a častěji a s delším časem na přemýšlení a odpovědi – nutí to se nad probíranými informacemi trochu zamyslet a ne je jenom poslouchat. Celkově si také cením vstřícného přístupu vyučujícího, jasného nastavení požadavků a dobré organizace.

Co se týče cvičení – náplní jsou velmi zajímavá, dobře se doplňují s přednáškou. Opět velmi strukturovaná, je možnost si vyzkoušet všechno možné plus se k tomu stihne probrat teoretické pozadí – podle mého ideální způsob jak si propojit teorii s praxí. Bavila mě.
Co možná kazí dojem z praktik více lidem je atmosféra, která v nich panuje. Je možné, že jsme měli jen smůlu posledního turnusu a vyučující (doktorka Seydlová a doktorka Beranová) už toho měly taky dost, ale předpoklad, že si studenti přišli jenom pro kredity, chodí naschvál pořád pozdě a snaží se všemožně „ulejt“ a vymýšlet si, mi připadá nedůstojný. Věřím, že studenti přijmou vstřícnou žádost o chození včas raději než zbytečné emoce.

Zkouška mi přišla smysluplně sestavená, jde po základních věcech z přednášek a neptá se na chytáky. Dá se v pohodě učit z prezentací a učebnice.
 
Charles University | Information system of Charles University | http://www.cuni.cz/UKEN-329.html