• Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
Filtr:
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
doc. PhDr. Jana Uhlířová, CSc. [41-KPPP], Dějiny předškolní pedagogiky [OB7215204, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 14.01.2013, 2. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Přednášky paní doc. Uhlířové mne velice obohatily a daly nový pohled na mnohé věci, díky poutavému způsobu výkladu látky a celkovou osobností paní docentky.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 14.01.2014, 1. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Naprosto profesionální výuka. Množství nových informací a dějinných spojitostí, které mi byli velkým přínosem (období socialismu). Zároveň odkaz na velmi dobré, srozumitelné knihy. Ještě jednou velmi děkuju za poskytnutí seminář a lidský přístup.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 29.01.2014, 2. Ročník, Specializace v pedagogice, bakalářské
Dějiny předškolní pedagogiky jsou občas velmi těžko stravitelné téma. Obsah se často zdá býti jednotvárným, jak už to u předmětů tohoto typu bývá. I přes to, že je někdy těžké ve výkladu udržet pozornost, přednášky byly plné zajímavých a užitečných faktů, které velmi změnili můj pohled na předškolní vzdělávání a utvrdili mě v tom, že primární pedagogika je věcí zkoumanou a důležitou pro lidský rozvoj.