Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
Mgr. Martin Kozák [32-KTV], Tělesná výchova I [NTVY014, cvičení]
Samuel Hlavatý, 15.02.2025, 1. Ročník, Informatika, bakalářské
Pán Kozák bol asi najlepší tréner plávania. Naozaj nám dovolil aj hrať rôzne hry (vodné pólol atď),
čiže to nebolo, že sme došli a iba sme plávali hore dole. Tréner nikdy nemeškal na hodinu, a keď sme niečo potrebovali nebáli sme sa ho opýtať. Vyžaroval z neho optimizmus a takä pohodová nálada. Určite odporúčam.
Hodiny tělesné výchovy jsem opravdu nesnášela, hlavně fakt, že člověk musí ztratit hodinu života cestou do tělocvičny. Všichni vyučující navíc brali docházku až příliš vážně – pokud jste přišli o 5 minut později, vždy si to poznamenali. Přijde mi jako vtip, že studenti matematiky musí absolvovat plavecký test a mít čtyři semestry tělesné výchovy.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 06.01.2025, 1. ročník, Matematika se zaměřením na vzdělávání, bakalářské
S panem Kozákem jsem strávil semestr kanoistiky, rozhodně nelituji. Hodiny byly skvělé, zábavné, často vysilující, takže splnily účel. Pan Kozák je silný pohodář a hodiny probíhaly ve velmi přátelském duchu. Jeden z mála předmětů, na které jsem se vždy těšil.
Celkově velmi milý, zábavný a pohodový učitel. Hodně se snaží, abyste se na hodině cítili příjemně. Nikoho do ničeho nenutí a respektuje schopnosti každého žáka.
Plavání s panem Kozákem bylo super stejně jako předchozí semestr. Byl jsem rád za zpětnou vazbu a upozornění na nedostatky v mém plaveckém stylu.
Mgr. Martin Kozák [32-KTV], Tělesná výchova III [NTVY016, cvičení]
Autor příspěvku je pořadateli ankety známý, 12.02.2025, 4. ročník, Obecná matematika, bakalářské
Futsal s Martinem Kozákem byl fajn. Nebyly na nás kladeny žádné přehnané požadavky; spíše šlo o to, abychom si dobře zahráli. Zároveň byly možné až 3 absence, takže se člověk nemusel bát onemocnět nebo jít k lékaři.
Martin Buc, 05.02.2025, 2. Ročník, Obecná matematika, bakalářské
Najlepší učiteľ telesnej výchovy akého som mal. Vtipný, na nič sa nehrá a aj ľudsky chápe, keď sa niekomu nedá prísť, lebo nestíha so školou.
Mgr. Martin Kozák [32-KTV], Tělesná výchova IV [NTVY017, cvičení]
Nejlepší tělocvikář, velmi pohodový i co se zápočtu týče a má vtipné průpovídky.
Autor příspěvku je pořadateli ankety známý, 27.05.2024, 2. ročník, Matematika pro informační technologie, bakalářské
Pan Kozák by se dal popsat zjednodušeně jako pohodář. Chápe, že na tělák chodíme primárně kvůli zápočtu a nesnaží se nikoho nějak uštvat. Osobně mi tenhle styl celkem vyhovoval. Nicméně pokud si někdo chce zahrát fotbal na kvalitnější úrovni doporučuju spíš jiné tělocvikáře.