AnketaAnketa(verze: 716)
V letním semestru akademického roku 2023/2024 probíhá sběr dat 27.05.2024 - 15.09.2024. (MFF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
---, Základy elektroniky [NAFY103, laboratorní práce]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 06.02.2024, 3. ročník, Fyzika, bakalářské
Praktická výuka byla velmi poučná, velmi cením velkou možnost výběru obvodů, které jsme si chtěli vyzkoušet, a laboratorní systém, který umožnil velmi rychlé a jednoduché zapojení i složitějších obvodů, díky čemuž bylo vždy dost času seznámit se a pohrát si s obvodem. Organizace byla poměrně chaotická, vedoucí neměl možnost se všem studentům u různých úloh věnovat, toto však ale bylo v pozdějších hodinách napraveno přítomností více vedoucích.
---, Základy elektroniky [NAFY103, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 06.02.2024, 3. ročník, Fyzika, bakalářské
Přednáška v principu svým obsahem ani organizací nebyla špatná, ale měla velmi zvláštní tempo a důraz. Tempo bylo u nových či komplikovanějších věcí tak vysoké, že nebylo možné si efektivně psát poznámky (zejména kvůli časové náročnosti kreslení elektronických obvodů), a naopak na poměrně zřejmých konceptech přednášející trávil až zbytečně dlouho. Z přednášek také naprosto nebylo zřejmé, které věci jsou důležité ke zkoušce, a vzhledem ke zmíněnému tempu mám, pocit, že jsem si u řady důležitých věcí nestihl udělat adekvátní poznámky. K přednášce navíc nebyly prakticky žádné materiály, pouze nám byly poskytnuty první dvě prezentace.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK