AnketaAnketa(verze: 718)
Aktuálně není povolen sběr dat (MFF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. RNDr. Pavel Krtouš, Ph.D. [32-UTF], Interpretace kvantové mechaniky [NTMF036, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.02.2025, 3. Ročník, Matematické modelování, bakalářské
Skoro není co vytknout. Hezké příklady.
Jen tam byly občas věci, kterými nevím proč jsme se zabývali tak do detailu (míra na větvích, relativistická lokalizace kolapsu).
Připomínka k předmětu, Interpretace kvantové mechaniky [NTMF036, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.02.2025, 3. Ročník, Matematické modelování, bakalářské
Cviko bylo poněkud nečekaně hromada vzorečkování. Jestli to chápu správně, tak jsme na cviku kompletně odvozovali některé kvantové věci (1D částice, dvoustavový systém), ale celkem jsem se ztrácel.
Připomínka k předmětu, Interpretace kvantové mechaniky [NTMF036, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.02.2025, 3. Ročník, Matematické modelování, bakalářské
Dobrý předmět. Pokud máte o kvantovce otázky „Co když ...“, nejspíš na ně odpoví.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 15.02.2025, 1. ročník, Teoretická fyzika, navazující magisterské
Předmět se mi velmi líbil, oceňuji kvalitní studijní materiály, zejména prezentace a nahrané přednášky z minulých let. Je trochu škoda, že se předmět vyučuje jen jednou za dva roky, takže jeho zapsání v prvním ročníku, v už tak velmi naplněném semestru, je trochu na sílu.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK