AnketaAnketa(verze: 716)
Aktuálně není povolen sběr dat (MFF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
RNDr. Petr Kácovský, Ph.D. [32-KDF], Termodynamika a statistická fyzika [NFUF302, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 12.02.2024, 3. Ročník, Fyzika se zaměřením na vzdělávání, bakalářské
Oceňuji připravenost na výuku, ochotu reagovat na dotazy i na úkor časových možností hodiny, že priorita byla abychom se orientovali. Hodiny probíhaly v příjemné atmosféře, přestože šlo o pětihodinový blok, neodcházela jsem až tak vyčerpaná. Na konzultaci bylo vždy možné se snadno domluvit a od zkoušky jsem odcházela s pocitem férového ohodnocení, které jsem přesně věděla, na základě čeho vzniklo. Děkuji.
Připomínka k předmětu, Termodynamika a statistická fyzika [NFUF302, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.02.2024, 1. Ročník, Fyzika se zaměřením na vzdělávání, bakalářské
Na začátku semestru se zopakovala potřebná matematika, což se později ukázalo být velmi užitečné. Oceňuji, že byl kladen důraz na porozumění, jak během hodin, tak u zkoušky. Během semestru je to spousta práce, otázky v Moodlu a k tomu ještě projekty, ale vyplatí se to, protože člověk všemu lépe porozumí a příprava na zkoušku je pak celkem snadná. Jednotlivá témata byla dobře provázaná a celý předmět byl velmi zábavný.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 12.02.2024, 3. Ročník, Fyzika se zaměřením na vzdělávání, bakalářské
Jeden z nejlepších předmětů, co jsem zatím na MFF měla. Vyhovovala mi systematičnost výuky, která ale zároveň nebyla monotónní, vždycky byl dostatek prostoru na to věnovat se nejasnostem, přijde mi, že jsem si toho hodně odnesla. Super!
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.01.2024, 3. Ročník, Fyzika se zaměřením na vzdělávání, bakalářské
Přednáška byla vhodně doplněná příklady (cvičení a přednáška nebyly striktně oddělené), díky čemuž tématické početní příklady byly probírány hned když jsme dané téma probrali, což je příjemnější než mít cvičení odděleně.
Celý semestr byly průběžné otázky, na kterých jsme si ověřili jak jsme dané téma pochopili, což vyřešilo všechna případná nepochopení hned ze začátku.
Navíc byly povinné 4 větší úkoly, což je za mě příjemnější než mít povinné úkoly každý týden. Díky tomu že jich bylo tolik a byly rovnoměrně v semestru, tak jsme na ně měli dost času a klid.
Zápočtové testy měly tu nejpříjemnější formu, jakou jsem kdy v životě zažila.
Celý kurz termodynamiky jsem si užila, kromě toho že jsem se toho hodně naučila.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK