AnketaAnketa(verze: 716)
Aktuálně není povolen sběr dat (PřF)
   Přihlásit přes CAS
  • Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
Mgr. Pavel Srb, Ph.D. [31-270], Pokročilé metody NMR [MC270P08A, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 21.01.2016, 2. Ročník, Biochemie, navazující magisterské
Zajímavý předmět navazující na základní kurz NMR a zaměřující se na její aplikaci při řešení struktur proteinů. Pro mě jako biochemika byl kurz velmi zajímavý a doporučil bych ho všem, kteří se někdy dostanou k této problematice ve své experimentální práci. Zkouška probíhá formou přednesení vypracovaného domácího úkolu, který celkem dobře prověří získané znalosti. Není lehká, ale vyučující jsou vstřícní a nakonec student při řešení pochopí, co se vlastně celý semestr učil.
RNDr. Zdeněk Tošner, Ph.D. [31-204], Techniky NMR spektroskopie [MC260P107, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 23.06.2010, 1. Ročník, Chemie, navazující magisterské
Přednáška je pro studenty, kteří chtějí hlouběji nahlédnout do tajů NMR :-)
Rozsah učiva je rozhodně zvládnutelný a učivo je pochopitelné. Studenti, kteří si předmět zapíší, se nemusí bát, že by to nezvládali, protože je tam nějaká šílená fyzika apod. Žádná šílená fyzika v tom není, je to hlavně o otáčení vektorů. :-)) Navíc, pan RNDr. Zdeněk Tošner, Ph.D. je velmi ochotný a trpělivý. Přednášky přizpůsobuje chápání studentů.
Zkouška spočívá ve vypracování domácího úkolu a následně jeho okomentování, a dále můžou následovat otázky na téma, které je v úkolu obsaženo.
Tento způsob zkoušky ale nemusí platit v příštích letech. :-)
Předmět rozhodně doporučuji.
 
Univerzita Karlova | Informační systém UK