• Data jsou dostupná pouze pro Oba semestry.
Připomínky k výuce (Oba semestry)
Filtr:
  
Předmět: Katedra:
Typ:
Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
MUDr. Miroslav Dlouhý [14-380], Neurology and Neurosurgery [EAP0104490, cvičení]
Paul Bernard Abdallah Nekadi, 12.06.2025, 4. Ročník, General Medicine, magisterské
The weekly questions about previous week's discussions are very stimulating and allow the interested students to get challenged and revised what they learnt. Very amazing for memorization. Very good and deep discussions of the different pathologies. The doctor remembers one week to another precisely what was discussed with our group and the questions we had for which he researched the answers. That made us feel listened to and understood. Thank you.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 23.06.2025, 4. Ročník, General Medicine, magisterské
He taught us the important things to remember about neurology
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 23.06.2025, 4. Ročník, General Medicine, magisterské
Maybe he was a little bit too strict
MUDr. Jiří Polívka, CSc. [14-380], Neurologie a neurochirurgie [EP0104490, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 29.08.2024, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
Hodnocení patří panu doktorovi Matouškovi, praktická cvičení s ním byla velice zajímavá a poučná a jeho přístup ke studentům byl výborný.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 11.09.2024, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
Během výuky jsem se s panem doktorem nesetkala.
Setkala jsem se s ním až při svém druhém pokusu na zkoušce z neurologie, kde musím vyzdvihnout, že to byla velice příjemná zkouška, skoro bych řekla že probíhala formou diskuze. Při neznalostech se snažil látku vysvětlit, což velice oceňuji do svých dalších let studia.
MUDr. Jiří Polívka, CSc. [14-380], Neurologie a neurochirurgie [EP0104490, přednáška]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 19.06.2025, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
Přednášky pana přednosty byly výborně srozumitelné, bylo jednoznačně vyzdviženo, na co bude během zkoušky kladen důraz.
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.08.2025, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.08.2025, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
MUDr. Tomáš Řepík [14-380], Neurology and Neurosurgery [EAP0104490, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 17.05.2025, 4. Ročník, General Medicine, magisterské
MUDrŘeplik really cared about our learning from day one, both in theoretical part of our classes as also in the more practical when we were seeing patients and having a more detailed view of how neurology is in clinical practise, his knowledge upon his subject is enormous and he always was more than happy to give us this knowledge and explain us concepts and medical conditions even more on detail and for us to understand. Also how to implement the theory of neurology in practice and on patients, and to think sometimes out of the box and have a broader view of possible conditions and diagnosis, a big thank you for all the things i ve learned in all classes!
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 23.09.2025, 5. Ročník, General Medicine, magisterské
very good ability to explain difficult topics and structures
MUDr. Petr Vacek, Ph.D. [14-490], Neurology and Neurosurgery [EAP0104490, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 21.06.2024, 4. Ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
excellent transfer of knowledge, understanding, kind and interesting cases
Připomínka k předmětu, Neurology and Neurosurgery [EAP0104490, cvičení]
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.09.2023, 4. ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
Usually interesting classes
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 04.09.2023, 4. ročník, Všeobecné lékařství, magisterské
I would have liked to learn more specific things on the patient about their disease. No always do the whole neurological examination but rather focus on what we can actually find / is typical for the disease
Student zakázal zobrazování osobních údajů, 02.09.2025, 4. Ročník, General Medicine, magisterské
Way too many students