Při výběru garanta předmětu se zobrazují připomínky jak k němu, tak ke všem vyučujícím daného předmětu. Při výběru vyučujícího, který garantem není, se zobrazují připomínky vztažené pouze k němu.
prof. MUDr. Radim Černý, CSc. [14-70], Medical Chemistry and Biochemistry I. [EAP0101070, přednáška]
The explanations were understandable for everyone and in the appropriate depth of details. I really appreciate the time prof. Cerny put into drawing all the cycles for the lectures! Thank you again!
Pan profesor pořád vykládal nějaké své historky, které s chemií jen těžko souviseli, na přednáškách jsem ztrácela čas, chodilo nás tam nakonec třeba jen 15, asi jsem stále doufali, že dojde ke změně, ale bohužel, jen doufám, že v druhém ročníku bude něco jinak, protože bych ráda měla nějaké podklady ke zkoušce.
Je neuvěřitelně vtipný a miluji historická fakta, která vždy připomene. Z přednášek se toho normálně moc nenaučím, ale vždycky jsem si dával pozor, abych na jeho přednášky mohl jít - protože i když mi nebylo dost dobře na to, abych si dělal poznámky - stálo za to si alespoň poslechnout, co tu hodinu říká.
Přednášky byly vždy srozumitelně vysvětleny i když občas trochu rychlejším tempem, ale v prezentacích byla napsána převàžná většina potřebných informací, takže nebylo potřeba nic moc extra psát a o to víc jsme se mohli soustředit na výklad.
Přednášky pana profesora Černého obsahovaly spoustu informací, které byly užitečné pro budoucí lékařskou praxi a souvisely s praktickými cvičeními. Plán přednášek dodržoval, srozumitelnost jeho výkladu byla velká, výklad nebyl monotónní a byl veden v příjemném duchu. Po přednášce byl prostor na dotazy, které byly panem profesorem vždy srozumitelně a jasně zodpovězeny.
Pan profesor Černý je skvělý přednášející s humorem. Bylo moc hezké, jak uvedl na první přednášce biochemii v kontextu historie. Zároveň přednáší jasně a se spoustou detailů.
Ja jsem chodil na jeho přednášky skoro každy týden , i když se to můžu sám učit(záznamy na moodlu) ,ale Chemie s profesorem je prostě zábava !, my se tam učíme chemii s láskou a nadnášenosti !
prof. MUDr. Radim Černý, CSc. [14-70], Lékařská chemie a biochemie II. [EP0102070, přednáška]
Pan profesor přednášky obohacuje historkami, tudíž student snáze udrží pozornost. Oceňuji hlasové fondy pana profesora, které předvedl, když vypověděl službu mikrofon.
Pan profesor má poměrně zajímavý a pochopitelný výklad. Některé opakující se historky už známe všichni zpaměti. Má dobrý cit pro atmosféru a dynamiku v posluchárně a ví, kdy dát pauzu.
V úvodní přednášce shodit názory studentů z předchozích let, mi přijde opravdu smutné. Píšeme hodnocení, protože to je jedna z mála možností, jak dát najevo svůj názor a pan profesor dá hned na začátku jasně najevo, že ho náš názor rozhodně nezajímá a vysmívá se jakékoliv kritice, protože on to tak učí už desítky let a podle něj to funguje. Nikdy bych se na přednášce neodvážila na nic zeptat, protože několika málo odvážlivcům, kteří se ptali ukázal, že tady nemají co dělat, pokud to neznají. Tímto ponížením jsem si opravdu projít nechtěla. Celkově bylo v přednášce zesměšňováno i mnoho minulých studentů a dalších témat.
P.S. Pokud se objevím v prezentaci na úvod předmětu, tak držím palce všem. Nenechte se odradit, psát hodnocení má smysl. Na jiných ústavech dokážou přijmout kritiku.
Moc se mi líbily prezentace, kdy slidy obsahovali obrázky kreslené rukou, které byli velmi přehledné. Pan profesor výklad prokládla svými historkami, což nám dalo šanci si trochu odpočinout.
Jeden ze tří nebo čtyř top přednášejících na LFP. Dá se stíhat dělat si poznámky a zároveň vnímat učivo (pokud si člověk po prvním semestru aspoň trochu sesumíruje základy, ie. Krebsův cyklus a věci vůkol) - a co víc, ty poznámky jsou pak všechno, co jsem potřeboval k Áčku u zkoušky. Nedocenitelné jsou ty zamotané odbočky do historie - člověk si u nich odpočine a zároveň přitáhnou zpátky pozornost.
Přednášky prof. Černého rozsah učiva ke zkoušce pokrývají. Jak komu vyhovují je samozřejmě věc individuální, mně osobně množství odboček a jejich zdlouhavost bohužel prakticky znemožňovala jejich sledování.
Pan profesor se prostě dobře poslouchá, prokládání učiva jeho "odpočinkovými" historkami nemusí někomu sednout, já si je rád poslechl a bral to jako mini přestávku :) zároveň oceňuji, že požadavky ke zkoušce se drží přednášek.
Výklad srozumitelný, je mu rozumět i bez mikrofonu. Přednášky obohaceny vtipnými historkami, (občas se opakují) a rozděleny dvanácti-minutovými pauzami. Pokud člověk náhodou chybí, může si přednášku pustit na youtube.
Přednášky prof. Černého byly velmi přínosné i zábavné, obsahovaly mnoho zajímavostí navíc, ale především mi dobře předaly lékařsky relevantní informace, ze kterých často čerpám v dalším studiu.
velice oceňuje, že i když nás na přednášky chodilo pár stejných studentů, pan profesor přednášel pořád stejně ochotně a zajímavě. Opravdu projel každé téma a nic nevynechal, každý dotaz zodpověděl. Dával pauzy a měl zvladatelné tempo. svůj proslov prokládal zajímavostmi a příběhy. Velká snaha komunikovat se studenty
Občas zajímavé informace na přednáškách, které se netýkají biochemie jako je třeba všichni spolužáci pana profesora, kteří s ním chodili do školy se narodili v ruce 1943. Hahaha moc vtipné a udělá dobrou atmosféru